Brání se dcery naší čtenářky s nickem Jithullinka, která strašně ráda fotí. Nejraději z celé rodiny se fotila do nedávna její malá neteř Adélka. Ale poslední dobou, jak přichází do puberty, i ona začíná dávat oči v sloup. Má to s nimi ale kříž

Dobrý den, posílám Vám malý příspěvek k dnešnímu tématu. Já a fotky...možná by bylo lepší Já a fotoaparát - bez toho už nejdu nikam, nosím ho vždycky všude, protože člověk nikdy neví, co zajímavého uvidí...co kdyby přistálo UFO!

Mně osobně většinou nevadí, když mne někdo fotí, i když se to tak často zase neděje. Většinou totiž foťák držím v ruce já a fotím všechny okolo, a málokdy někoho napadne, že bychom se mohly vystřídat...mě nebaví si o to říkat, ale už se i to párkrát stalo. Někdy, pokud jsem někde sama, nebo třeba s kamarádkou, to řeším i samospouští - abych měla fotku na památku a nebo abychom měly společnou. Ale vždycky a všude se samospoušť využít nedá.
Já fotím odjakživa, ale od doby, kdy jsem k Vánocům v r.2005 dostala svůj první digitální foťák, přiznávám, že fotím čím dál víc, čili hodně a mé dcery mi říkají, že už to přeháním. Kdykoliv přijedou na návštěvu a já sáhnu po foťáku, slyším jen - „prosím tě, nech toho“, „už zase?“, „Ty jsi snad nemocná!“, „nechci se fotit - podívej, jak vypadám!“,.....
Nejraději z celé naší rodiny se fotila do nedávna moje malá neteř Adélka.

adela

To byla taková moje usměvavá malá modelka. I když poslední dobou, jak přichází do puberty, tak i ona začíná dávat oči v sloup.

adela

A tak nejraději chodím se svým foťákem na procházky do přírody a fotím si krajinu, stromy, kytičky, ale i motýlky a ptáčky.

motýl

vlaštovky

jithullinka

Jejich focení není zrovna jednoduché, protože než člověk otevře foťák, zaostří, jsou mnohdy fuč. Pro mne je to už ale takový adrenalinový sport a mám vždycky velkou radost, když se mi povede nějaká pěkná fotečka.

A teď už se těším na své první vnouče, (snad to bude holčička), které by mělo přijít na svět koncem září - to bude prima objekt pro mé focení.

Všem fotografům-fotografkám přeji dobré světlo, pevnou ruku a prima objekty k focení.

Jitullinka

Krásné fotky. Bohužel, z časových důvodů nemůžu zveřejnit všechny. Ráda bych vydala ještě nějaké příspěvky. Děkuji za pochopení

 

Reklama