Kamkoli přijde, každý si jí okamžitě všimne. Nádherná postava, rezavé vlasy a modré oči. Realitní makléřka Iva je zvyklá být středem pozornosti už od dětství. Není divu, že si jí brzy všiml i svět modelingu. S úspěšně našlápnutou kariérou manekýny v zahraničí ale skončila už ve dvaadvaceti letech. V té době totiž poznala svého současného manžela Ondřeje, osmatřicetiletého byznysmena. Nepřál si, aby se někde předváděla. A ona neměla důvod jeho požadavku nedostát. Zahrnul ji životem v luxusu a bohatství, na jaký by si modelingem nikdy nevydělala. Chybí jí teď jedno jediné – dítě.
obrazek.png
„A to je právě ten problém,“ pokyvuje hlavou Iva a vysvětluje, proč: „Já ho samozřejmě také chci, mám děti ráda. Jenže co také mám ráda, to je moje postava. Vím, že spousta modelek má děti, a že často vypadají i pak výborně. Jenže nikdy nevíte, co se může zvrtnout! Navíc je pro mě noční můrou porod. Jsem velmi citlivá, každou bolest vnímám stokrát hůř, než většina ostatních. Nechci zacházet do detailů, ale už jen ta představa, jak mě třeba nastřihnou… Nechci být samá jizva! A taky je to nebezpečné, mohou přijít komplikace,“ kroutí rezolutně hlavou. V té už má ale plán. Ráda by využila služby náhradní matky.

„Samozřejmě už jsem o tom s Ondrou mluvila a není proti. Dalo by se říct, že mě i chápe. Mezi námi, i jeho děsí, jak bych se mohla změnit tam dole. A těch půl milionu, co to údajně stojí, pro něj není žádná závratná suma. Takže teď zjišťujeme, jaké máme možnosti. Tady v Česku jsme zatím celkem narazili. Náhradního mateřství mohou využít jen prokazatelně neplodné páry, což my bohužel nejsme. Pokud to nepůjde nějak zařídit, jsme rozhodnuti porozhlédnout se i v zahraničí. Tam snad na naši štědrost někdo uslyší,“ doufá Iva.

Čtěte také:

Reklama