Je to asi 6 let, co se mi tak 3krát do týdne zdálo, jak ležím v nemocnici a mordují mne. Viděla jsem operační sál, kanyly, stříkačky a ta velká světla na sále. Prostě ošklivý sen. Pokaždé jsem ráno vstávala s mizernou náladou.

Toto se mi zdálo asi rok. Po roce mi diagnostikovali rakovinu prsu. Jsem po dvou operacích. Prso zachránili. Mám jen větší dolík a vybrané všechny uzliny v podpaží, kdyby někde něco zůstalo, první to jde do lymf. uzlin v podpaží. Mám dvě velké jizvy a pár šrámů na duši. Následná chemoterapie půl roku. Únavné ozařování a bolestivá hormonální léčba udělaly své. Stále chodím na psychiatrii a mám léky na deprese a hlavně na spaní. Teď pro změnu nespím vůbec, nebo jen 3 hodiny.

Jen co se mi zadaří třeba po 3 měsících týden trošku dobře spát, už se mi zase zdají sny o nemocnici. Až zase teď poslední dobou. V prosinci mi něco našli ve druhém prsu a čeká se, co z toho bude. Už nechci, aby se mé sny vyplnily, ale co je nám souzeno, bohužel bude. Chci, aby vše dopadlo dobře, a pakliže se moje sny znovu vyplní, je to náhoda nebo něco z vyšších sfér, čemu nerozumíme. Říká se, že to, co cítíme, se má stát. Radši nechci mít žádné sny a být zdravá. Doufám, že to vyjde.

Zdraví vaše věrná čtenářka

Danuna
Děkuji vám za váš příspěvek. Jen je velmi těžké k němu cokoli říci. Doufám, že se vaše zdraví zlepší a budou se vám zdát už jen dobré sny. Hodně síly vám přeji.

Téma na čtvrtek:
SNY A PŘEDTUCHY

Zdají se vám sny?
Věříte jim?
Jaké jsou?
O čem nejčastěji sníte?

Splní se to, co se vám zdá?
Máte předtuchy, které se vyplní?
Změnil sen váš život?
Nespěte, napište!

redakce@zena-in.cz

 

Reklama