Zdravím všechny čtenářky na Žena-in a prosím o radu. Syna jsem kojila do 11 měsíců, pak mi zbyla dá se říct prsa, převislá, ale ještě byla. Nyní jsem přestala kojit 10měsíční dceru a mám ten samý problém.

Svůj úkol kojení jsem splnila a ze zdravotních gynekologických problémů jsem nucena přestat.
Jelikož jsem nekojila zatím jen jeden den, prsa mám nalitá mlékem, a tudíž větší a pevnější dvoječky. Vím však již z předchozího kojení syna, co mě čeká. Věšáky, nikoliv prsa, ale jen převislou kůži a deprese.

Manžel říká, že se mu líbí, to co mám. Je to od něho milé, žádný chlap snad ženské nepřizná, že by si rád sáhnul na prsa a nikoliv na prsa indiánské stařeny.


Uvažovala jsem o zvětšení prsou, jelikož už mám děti 2 a další nechci. Ale je to otázka 60 tis. Kč, platíme hypotéku a ostatní, takže budu muset být (pro sebe) hnusná, plochá jak žehlící prkno, mít deprese, nevím jak dlouho.

Můj mi říká, komu se chci líbit! Ale já chci být hezká sama pro sebe. Vím, že život není o prsou, ale pokud máte možnost si zvýšit sebevědomí a udělat něco pro sebe (nikoliv pro ostatní chlapy, já mám svého a jsem spokojená), tak proč ne.

Nevím, třeba některá z Vás zná fintu, když přestala kojit, jak si nechat prsa plná. Nevím, zda odsávat, nebo na prsa vůbec nesahat. Hrbolky tam zatím nemám, jak píši, nekojím zatím jen asi 30 hodin.

Chtěla bych mít prsa jako teď (jen bez mlíka), ale vím, že uplyne týden, chytnu ty ženské měsíční blbiny a prsa udělají hop hej a zmizí, a místo nich tu budou věšáky!!

Jak to mám udělat, aby nezmizela? Díky za radu.

My ženy si musíme pomáhat!

Michaela


Poradíte Michaele?

A nezapomeňte, dnes od vás čekáme v mailu vaše výtvory a předělávky bytů.

redakce@zena-in.cz

Reklama