píše čtenářka s nickem Lubička. Pracuje mězi lidmi a v uniformě, ke které nosí nejraději sukni, tak jí holení nohou připadá jako nutnost. Na ostatní části těla ale už prý tak přísná není

Holit či neholit? Otázka je spíž co a jak často. Závidím lidem co nemusí holit a mají na těle jen chmýříčko, které si v létě opálí a není skoro vůbec vidět. Je jaro a jak začíná být teplo, tak začínám pomalu ze sebe shazovat svršky a vylupovat se z těch slupek zimného oblečení.

Sluníčko začíná svítit a tak ráda vystavuji tělo jeho paprskům. Nožky holím, když můžu, každý den, jen občas se mi to nepodaří. Hlavně když spím mimo domov, protože mám takovou práci, kde po ránu musím akorát vyčistit zuby a šup šup na vlak. Dělám mezi lidma a ráda nosím k uniformě sukni, tak ono by to docela nevypadalo esteticky být za chlupáčka. Jak dbám na nohy, tak s jinými části těla to je trošku horší, někdy to flinkám.

Používám na nohy zásadně žiletku, jednou jsem zkusila strojek, když se holila moje kamarádka a už nikdy více, bojím, bojím. B ylo mi to docela nepříjemné, píšou na návodu, že to nebolí a podobné věci, ale já mám asi jiný práh bolesti. Možno to je, ale o síle zvyku a jiní lidi nejsou takoví camprdlíci jako já.

Podpaží si vyholuji buď pěnou nebo krémem mám tam totiž malé výrustky a to by žiletkou bylo menší harakiri.No na tváři nějaký zásah nepotřebuji, ale nevím, možná časem, když se mi splaší hormóny, tak to bude jinak. Zatím jediného kníra co mám, je od mlíka, které si dávám po ránu. Neodolám a piju rovnou z flašky. No, kdybych se vydala na těle jižněji, tak to by vydalo na samostatnou kapitolu.

Chodím občas i na servery lechtivého typu, prohlížím fotky, čtu reakce lidí, tak si dokážu udělat obrázek o dnešní situaci. Já jsem v tomhle tom takové malé Švýcarsko.

Hezký den Lubička

Takže jste puritán?

Reklama