Veronika byla už od dětství spíše baculkou. I její budoucí manžel ji tak poznal a moc se mu líbila. Do té doby, než si vsugerovala, že je tlustá, začala hubnout a držet různé drastické diety. Už se mu tolik nelíbí.

hubená

Když se Veronika narodila, vážila 4 500 g.
„Panečku, to bude kus ženské,“ prorokovali jí už v porodnici.

Už jako malá holka, ne že by byla přímo tlustá, ale byla prostě dobře stavěná. Zatímco většina jejích spolužaček se v pubertě trápila hubenou postavou a prsa měly po tatínkovi, ona byla už v osmé třídě holka krev a mlíko.

Někdy v této době se seznámila se svým prvním klukem, chodili spolu skoro tři roky, ale pak se rozešli a Veronika začala po nějaké době chodit s jeho kamarádem, který ji miloval vlastně už od té doby, co mu ji kamarád představil.

Po krátké známosti se vzali a narodila se jim dcera Deniska. Na rozdíl od maminky vážila po porodu tak akorát. :)

Zato Veronika v těhotenství hodně přibrala a hned po porodu se začala vážně zaobírat myšlenkou, že je tlustá. Nicméně poporodní kila se jí podařilo dostat poměrně brzy dolů a vrátila se opět na svoji původní váhu. Přesto však nebyla stále spokojená, a jak už byla v tom hubnutí, začala hubnout dál. Začala s drastickými dietami a přestala témež jíst. Nejprve šla dolů prsa, pak boky, kulatý zadeček svisnul, došlo i na stehna a nenáviděné břicho. Jenže čím větší radost měla ona, tím méně byl spokojený její manžel, kterému se líbila právě jako baculka.
„Verunko, měla bys trochu přibrat, vždyť už tě není ani za co chytit.“
„No dovol, mám postavu, kterou by mi mohla závidět kdejaká sedmnáctka,“
odpoví Veronika, které táhne na třicet.  
„Když myslíš...“

Manžel se jen zálibně otáčí za „plnými“ ženami a neví, jak svoji ženu přesvědčit, že předtím se mu líbila víc. Má strach, že trpí anorexií, ale ona mu jen naštvaně odpoví, co si to vymýšlí, že to není pravda, že je akorát a má se prý podívat na modelky, jak vypadají. Ještě dvě, tři kila dolů a bude už jako ony.
„A kde chceš ty dvě, tři kila ještě vzít?“

Už mu leze s těmi věčnými dietami a hladověním na nervy. Ještě že alespoň pro něho a pro Denisku navaří, ale sama se toho jídla ani nedotkne a jde si dát nějaké „zrní“ nebo saláty.

V porodnici se spletli. Kus ženské z Veroniky rozhodně není, a moc nechybí k tomu, aby jí manžel utekl za nějakou baculkou.

Čtěte také:

 

Reklama