Nemohli jsme se dočkat teplého počasí a tak si konečně užíváme teplého sluníčka a jara se vším všudy! A brzy bude ještě tepleji! Letní počasí, vysoké teploty, stres, střídání teplot díky klimatizovaným místnostem – to vše má vliv na teplotu našeho těla a jeho termoregulaci, kterou zná každý z nás. S krásným počasím a teplem je však spojené pocení a nepříjemné nadměrné pocení. Těmto stavům se ale nevyhneme - pocení je přirozený proces těla, který jej ochlazuje a chrání před přehřátím.

Někdy je ale pocení problémem: Pokud se hodně potíte, necítíte se dobře. Nejen, že máte vlhké či mokré oblečení nebo vlasy, také na sebe poutáte negativní pozornost. Pot, usazený na pokožce a v oděvu totiž může nepříjemně zapáchat, což okolí cítí. Pokud někomu podáte ruku, která je zpocená a mokrá, je to nepříjemné nejen vám, ale také tomu, kdo vaši ruku tiskne. Pokud se vám více potí nohy, je pro vás zutí na návštěvě nepříjemným zážitkem. Díky těmto zkušenostem hledáte logicky přípravek, který zmírňuje pocení a zabraňuje vzniku tělesného pachu.

Hledáte účinný přípravek, který vám pomůže v boji proti nadměrnému pocení?Vyzkoušejte antiperspirant Driclor, který je vhodný k péči o potící se pokožku, především v podpaží, na rukou a nohou.

Driclor – nedejte šanci potu. Výrazně nižší pocení již za týden

Antiperspirant Driclor obsahuje látky zmírňující pocení, čímž také zabraňuje vzniku tělesného pachu. Potní žlázy se nejprve mechanicky uzavřou, tím mohou snížit tvorbu potu. Přebytečná voda v těle nezůstává, pouze se vyloučí jinou cestou. Přípravek v žádném případě neslouží k léčbě nadměrného pocení.

Jak se Driclor používá?

Driclor se nanáší na ruce, nohy nebo do podpaží pouze jednou denně. Prvních 7 až 10 dní se doporučuje používat Driclor 1x denně večer těsně před spaním. Před aplikací je nutné si důkladně vysušit podpaží, pokud se vysprchujete, aplikujte Driclor nejdříve ½ hodinu poté. Driclor se nemá používat s depilačními krémy a nejméně 24 hodin před oholením/po oholení podpaží. Během dne se antiperspirant už nepoužívá. První výsledky je možné zaznamenat již týden od začátku používání. Při zmírnění projevů pocení je možné omezit používání Dricloru, stačí jej aplikovat pouze dvakrát týdně, později i méně často. Více informací najdete na http://bezpotu.cz/

Dejte si pozor při použití, Driclor se nesmí nanášet:

  • Na porušenou a podrážděnou pokožku.
  • Na vlhkou pokožku – mohl by způsobit podráždění.
  • Na oděv – mohl by způsobit zabarvení oděvu.
  • Pokud je uživatel citlivý na některou ze složek obsažených v přípravku.

Nepoužívejte depilační krémy a neholte si podpaží (případně oblasti, kam Driclor nanášíte) nejméně, 24h před a po použití Dricloru.

Zapojte se do testování antiperspirantu Driclor!

DriclorPrávě teď se můžete zapojit do soutěže, ze které vybereme 20 výherkyň, které získají k testování antiperspirant Driclor! Následně je poprosíme, aby nám napsaly, jak jsou s antiperspirantem spokojeny, jak jim pomohl od nadměrného pocení. Jejich vyjádření vám přineseme v dalším článku „Jak čtenářky testovaly antiperspirant Driclor“

Driclor je kosmetický přípravek. Obvyklá cena za 20 ml balení je 199 Kč.

Testování probíhalo i v loňském roce, bylo úspěšné, na téma pocení mnoho čtenářek reagovalo, že je tento problém trápí a že jej řeší. Jak dopadlo testování, si můžete přečíst v uveřejněném článku, pokud tento problém trápí i vás, může být pro nás návodem pro vyzkoušení přípravku Driclor.

Testování antiperspirantu Driclor: Jaké jsou vaše zkušenosti?