KAREN MILLEN POŘÁDÁ PRAVIDELNÉ ČTVRTKY SE STYLISTKOU „SOUKROMÁ STYLING LEKCE S KAREN MILLEN“

stylistka2

Konzultace osobního stylisty je snem mnoha žen. První obchod Karen Millen v České republice, otevřený v Centru Chodov, se rozhodl ho svým zákaznicím plnit každý 3. čtvrtek v měsíci. „Celý tento koncept vznikl proto, abychom zákaznicím pomohli a umožnili vybrat ty správné modely do jejich šatníku. Proto jsme oslovili přední stylistku, Eriku Partykovou, která poradí, jaké střihy a barvy zákaznici sluší - a to zcela zdarma. Nemohu nezmínit příjemnou atmosféru a občerstvení,“ uvádí Dominika Sobolová, brand manažerka značky Karen Millen pro Českou republiku. První Soukromá styling lekce s Karen Millen proběhla už 26. dubna v odpoledních hodinách.

KM_halenkaStávající kolekce Karen Millen pro jaro/léto nabízí celou řadu možností jak si zákaznice mohou obohatit a oživit svůj šatník. Na své si přijdou jak mladé dívky, tak starší ženy, jak štíhlé typy, tak boubelky. Erika Partyková s každou zákaznicí stráví hodinu, během které jí doporučí takové oblečení a doplňky, které podtrhnou její styl a osobnost.

„Spousta žen má své vlastní cítění, které by mělo být přirozené, pak celá konzultace spočívá jen v samotném ladění jednotlivých modelů, či doplnění stávajícího šatníku o aktuální kousky z nové kolekce,“ popisuje Erika Partyková, a pokračuje: „Pak jsou zde ženy, které toto cítění nemají, snaží se držet vizuálů v časopisech a nakupovat to, co jim média nabízí. V tomto případě je moje práce o to zábavnější, neboť dochází ke vzniku nového looku, kdy se klientce nastaví jakýsi model pro ni vhodný a pomáhá se jí tento vizuál udržet.“

Pro rezervaci hodiny se stylistkou Erikou Partykovou volejte obchod Karen Millen
724 865 386.

O značce Karen Millen

KM_satyMódní značka Karen Millen představuje jeden z nesporných úspěchů britského návrhářství. Proslavila se nabídkou mnohostranně uplatnitelných a dostupných modelů, do nichž ženy po celém světě rády investují a snadno si tak dopřejí pocity výlučnosti a přitažlivosti. Jejími zakladateli byli v roce 1981 Karen Millenová a Kevin Stanford, kterým se podařilo prosadit tuto nezávislou značku na trhu a jejím prostřednictvím přijít s vytříbeným designérským stylem. Od té doby se značka Karen Millen stala módní ikonou nabízející vysněný luxus za dostupné ceny.
„Vyvinula jsem styl značky Karen Millen opírající se o kvalitu, design a určitý rukopis s tím, že naše kolekce si zachovávají současnost a odpovídají způsobu oblékání a životnímu stylu moderní kosmopolitní ženy.“ - Gemma Metheringhová, Art Director Karen Millen.

Zdroj: tisková zpráva

 

Reklama