Otázka kam s ním, je zřejmě nesmrtelná. Tentokrát se ptáme: Kam s oblečením, s doplňky, sezónními věcmi, nebo třeba s ložním prádlem? Přece do šatny. Ale co když máme byteček jako klícku a o šatně se nám může jen zdát? V tom případě máme pro vás skvělý nápad, jak i v malé ložnici šatnu zařídit.

Mít šatnu je asi snem každé ženy. Úložný prostor od podlahy ke stropu, kam bychom ukládaly nejen oblečení, ale i spoustu různých věcí, a udržely tak pořádek v celém bytě. Pak nepotřebujeme už žádné další skříně, komody a regály, které zabírají spoustu místa a většinou nejsou ani hezké.

Ideálním místem pro šatnu je ložnice!

Pojďte se podívat na zajímavý nápad, který řeší nejen úložný prostor, ale je i estetickým a funkčním doplňkem, který každou ložnici zútulní. Nepotřebujete stavět žádné příčky, stejnou, ne-li lepší funkci vám splní policový systém, nebo šatní sestava, pomocí níž místnost předělíte.

IKEA

Stačí, když ze své ložnice obětujete přibližně metr a půl, a vznikne tak samostatný prostor, ve kterém máte dost místa pro pohyb. Může být i užší, ale pokud ho chcete využít i k převlékání, nebo pohodlné manipulaci s ukládanými věcmi, bude metr ideální.

IKEA

Zadní stěna policového systému je potažená atraktivní látkou nebo textilní tapetou, a tvoří tak „čelo“ postele. Vysoké skříňky po stranách postele jsou nejen dalším úložným prostorem, ale jejich police nahradí i funkci nočních stolků.

IKEA

 

Chytrý nápad, co říkáte? Šla by taková šatna zřídit i ve vaší ložnici?

Ilustrační foto: IKEA 2012

Reklama