Kdo ale má pak naložit do auta tu partu zablácených bot, kalhot, bund, kol či domácích mazlíčků, na kterých je dobře vidět, jak vesele si výlet užívaly. Mobilní čistič Kärcher vás zachrání. Je lehký a skladný, a tak se vám pohodlně vejde na každou dobrodružnou výpravu.
5b867d931e709obrazek.png

Pro milovníky dobrodružství, kteří nedokážou zůstat dlouho doma a musí se všude podívat, je  mobilní čistič Kärcher OC 3 Adventure Box ideálním parťákem pro všechny jejich bláznivé cesty. Jeho integrovaná lithium-iontová baterie a odnímatelná nádrž na vodu umožňují používání i bez přípojky elektrické energie a vody.
5b867da59f7e7obrazek.png

Kärcher OC 3 čistí šetrným, ale efektivním plochým nízkotlakým paprskem vody vhodným pro citlivé povrchy, jako je outdoorové vybavení, tříkolka nebo kočárek pro výlety v přírodě s vašimi nejmenšími. OC 3 je vybaven LED kontrolkou, která signalizuje, pokud je baterie téměř prázdná nebo se právě nabíjí. Čistič obsahuje i široké příslušenství včetně univerzálního kartáče s měkkými štětinami, který lze umístit na pistoli a odstranit tak i ulpívající nečistoty. Sací hadice dokonce dovoluje využívání vody i z alternativních vodních zdrojů, jako jsou například kanystry či barely.

Chcete se podívat, jak mobilní čistič funguje? Prohlédněte si video.

Na své si s takovým pomocníkem na cestách přijdou i maminky s dětmi. Každá určitě ví, jak může být dětský kočárek po takovém pořádném rodinném výletě zašpiněný. Pokud tedy nechcete auto po každém výletě do přírody celé vysát a umýt, jednoduše věci před naskládáním do auta opláchnete.
5b867dc54054fobrazek.png

Více na  www.karcher.cz  nebo se pojďte pobavit, jak uklízí naši blogeři www.svetcisteni.cz  .

Reklama