Hned na úvod našeho příběhu chceme upozornit, že ani já, ani muž nejsme rasisti. Nevadí nám spoluobčané tmavé pleti, pokud se tedy chovají slušně.

Ale myslím, že i otázka rasismu má své hranice. Tedy alespoň dle našeho názoru...

 

Dcera nám celý život dělala radost. S manželem jsme nikdy nemuseli řešit problémy typu drogy, kouření, pozdní příchody domů... Dcera byla vždy spolehlivá, hodná, a navíc nám dělala radost i svým učením.

 

Bez problémů vystudovala jak gymnázium, tak i nyní jí VŠ nedělá žádné problémy. V tomto směru si skutečně na holku nestěžujeme, naopak jsme na ni pyšní.

 

Co nás však trápí a vlastně i děsí, je, že si dcera našla přítele, který není našinec. Seznámili se právě na VŠ a jejich kamarádství rychle přerostlo v lásku.

Billy je šikovný a milý hoch, ale je to černoch!!!

 

Jak jsme již na úvod psali, nevadí nám to, že se dcera schází s černochem, notabene se slušným černochem, ale proboha – proč nemohou být jen kamarádi?!

 

Myslíme si s mužem, že je i proti přírodě, aby běloška měla s černochem dítě!!!

Neříká se: „Své k svému?“

 

Bohužel dcera na naše připomínky pranic nedá a stále dokola opakuje, že je to její život a její láska. Jistě, má svým způsobem pravdu, ale uvědomuje si, že si svým rozhodnutím může pořádně zkomplikovat život???

 

Uvědomuje si, že tím, že si vezme černocha, si může uzavřít cestu k řadě lidí, kteří mají své zásady, a nedokáží pochopit vztah běloška – černoch?

A to už nemluvíme o dětech... Ani na to s mužem nechceme raději pomyslet. Neumíme si představit, že naše dcerka porodí malé černoušky!!!

 

Nevím, nevím, jak by toto obhájila na naší vsi, jak by se mohla lidem z rodiny podívat do očí. Jsme si s mužem jistí, že toto by u nás na vsi způsobilo takové pozdvižení, že bychom se snad museli kvůli tomu odstěhovat!

 

A proto vidíme, že to, co naše dcera dělá, je z její strany velice sobecké.
Copak na úkor své lásky zostudí celou svoji rodinu???

 

Víme, že dcera sem, na magazín Žena-in.cz chodí často a doufáme, že si tento článek přečte a chytí se za nos.
Věříme, že jí naše slova otevřou oči a ona pochopí, jak moc nám svým rozhodnutím ubližuje, a zváží svůj vztah s Billem.

 

Reklama