Metalic LIneKoho by bavilo, stále dokola jen vařit, a vařit a vařit... Alespoň v létě si chce každá hospodyňka trochu odpočinout. Kuchyně ale může být i zábava!

Také už máte dost věčného trávení času za plotnou, zatím co se vaši miláčci (ať už ten dospělý nebo náctiletý) někde baví? Tomu je konec! Proč si vaření nezpříjemnit, zvláště v létě, kdy by se člověk nejraději viděl někde odpočívat.

Grilujte!
Není lepšího letního kuchtění než grilování. Při grilování se u přípravy jídla sejdete s celou rodinou a nejen, že můžete rozdělit důležité funkce (obraceč masa, podavač talířků, ochutnávač...), ale ještě si grilovačku pěkně užijete ve společnosti lidí, které máte nejraději.

Jenže správně ugrilovat maso, to vyžaduje i trochu přípravy. Maso musíte nejen koupit, ale hlavně naložit v marinádě! Na výrobu skvělé marinády, lahodného dipu či hladké vláčné omáčky, do které si budete hotové maso máčet, se bezesporu hodí jedinečný tyčový mixér Goddess MIH 111 Metalic line s ergonomickou rukojeť, zajímavým designem a extra tichým motorem.

Tento ponorný mixér se vám bude hodit nejen na přípravu před grilováním, ale stane se vám jistě univerzálním pomocníkem i při dalším vaření: krémy, omáčky, pomazánky bez hrudek, dětská kašička... to všechno bude hračka!

Mixér Goddess MIH 111 Metalic line je sice dodáván s vlastní nádobou, ale lze ho využívat ve všech vyšších nádobách, mísách a také v hrnci přímo při vaření, například pro rozmixování zeleniny v polévce.

A až budete mít domixováno, stačí oddělit motor a mixér jednoduše umýt v myčce.

Spotřebiče Goddess

Značka Goddess je výrobcem spolehlivých domácích a kuchyňských spotřebičů. Výrobky Goddess se vyznačují vysokou kvalitou za velmi přijatelné ceny, zajímavým designem a moderními technologiemi.

Goddess představuje moderní řadu elegantních spotřebičů nesoucí označení Metalic Line. Metalic Line exceluje zajímavým nerezovým provedením, v kombinaci s černými prvky. Největší výhodou použitých materiálů a barevné úpravy, je vysoká odolnost proti zanechávání otisků prstů na povrchu a pogumované části umožňující pohodlné uchopení, a tím i velmi snadné a především bezpečné ovládání všech výrobků. Elegantní střídmé linie spotřebičů s nadčasovým designem se budou stejně dobře vyjímat v klasických kuchyních, i na moderních kuchyňských linkách.

Více na: www.goddess.cz

Reklama