Nevíte, co si dáte v práci k obědu? Pomalu již znáte všechny restaurace ve Vašem okolí? Neláká vás vidina víkendu stráveného u plotny? Chcete si udělat pohodový den a neřešit hory špinavých hrnců a pánví? Od toho tu jsou služby internetového portálu pro rozvoz jídla JídloTEĎ.cz.

Ideální na garden party

V letním období letí různé grilovačky a garden party. Pokud se chcete na zahradním setkání s přáteli skutečně věnovat návštěvě a užít si společnou zábavu, nemusíte stát celý večer u grilu nebo v kuchyni. Rozvoz jídla je dnes na výborné úrovni.

teď.cz

Jak celá služba funguje? Stačí navštívit stránky www.jidloted.cz a projít několik jednoduchých kroků. Nejprve zvolíte adresu, kam vám bude pokrm doručen, poté si vyberete restauraci a jídlo, na které máte právě chuť, potvrdíte objednávku a maximálně do hodiny vám vše dorazí čerstvé a ještě teplé. Na výběr máte z více než 800 restaurací v 53 různých sekcích. Rozvoz z mnoha podniků je navíc zdarma. „Základem je pro nás kvalita restaurací, se kterými spolupracujeme. Proto je předem pečlivě prověřujeme. Ne každý podnik splní naše přísná kritéria,“ uvádí zakladatel portálu Marc Westermann.

teď.cz

Pro každého něco

teď.czDíky pestré nabídce navíc vyhovíte různým preferencím vašich hostů. Zeptejte se jich hned při příchodu, na co mají chuť, a poručte si přes portál pro rozvoz jídla pohoštění z různých restaurací až do domu. Pokrmy je sice třeba objednat pro každou restauraci odděleně, ale pokud si je budete přát na konkrétní hodinu, dorazí ve stejný čas.

Zvlášť můžete zvolit i jednotlivé chody. Takže pokud máte v jednom podniku oblíbený předkrm a salát či jinde hlavní chod nebo dezert, můžete si je objednat nadvakrát.

O tom, že je portál JídloTEĎ.cz opravdu úspěšný, svědčí i fakt, že se nyní rozrůstá do dalších deseti měst. Koncem července jich tak bude po celé České republice pokrývat hned patnáct: Prahu, Brno, Ostravu, Plzeň, Liberec, Olomouc, Pardubice, Hradec Králové, České Budějovice, Zlín, Havířov, Ústí nad Labem, Frýdek Místek, Teplice a Most.

To pravé léto právě začíná! Až budete pořádat garden party, zkuste namísto postávání u grilu vyzkoušet objednávku vyhlášených dobrot z restaurace. Chcete si užít klidný letní večer? Pak se zapojte do soutěže o vouchery s portálem www.jidloted.cz! Soutěž probíhá ZDE.