Konečně nám napsal nějaký muž, náš pravidelný přispivatel a čtenář, děkujeme! A jak to má s účesem on? Čtěte jeho úsměvný příspěvek :)

Milý 1002, děkujeme, zdraváme Vás :)


Délky vlasů jsem měl ruzné, od té minimální, až po dlouhé. Sestřihy byly buď „jak to rostlo“ a nebo byly i učesy od kadeřnice - za ty roky jsem si prošel ruznými učesy a je pravda, že nejpraktičtejší byl ten nejkratší...

Ale k nejšíilenější proměmě - nebyla to ani délka, ani střihla vlasů a už vůbec ne barva. Byl a je to fakt, že si do toho nechám od partnerky kecat. Stříhá mě bud její kamarádka kadeřnice a nebo její sestřenice, co má nějaký kurz, ale neživí se tím, ale umí to.

Partnerce vlastně vadí jen představa, že bych se nechal vzít strojkem, víc by mi do toho nekecelala, kdyby... Kdybych si o to vlastně neříkal, když přijde na stříhaní, nemám potřebu do toho zasahovat, nechám holky (kadeřnici+partnerku) ať se domluví co a jak…

Je pravda, že když vím, že by nechtěla abych se ostříhal strojkem, že to prostě neudělám, je pravda, že to její 2-3 cm minimum respektuji, i když je to moje hlava, ale ona mě vidí, já sebe tak často ne-naštestí:)

Ale hlavní a velkou pravdou, a pro mé, před přichodem mé partnerky, nikdy vážně nezadené já, je to šílená představa - ale víte, mě to vlastně vyhovuje, pro mě je snažší nechat výběr účesu, oblečení,vůně a tak na ni… Asi velkou roli hraje i to, že vkus máme hodně podobný a že nikdy nevymyslí/nevybere nic co by se mi příčilo či nelíbilo… a proč prostě odporovat, proč si to neudělat snažší..a hlavně, proč riskovat záplavu argumentů v takovém sešupu, že mám pocit,že nedýchá? :)

Nejšílenější, přes mnoha lety nepředstavitelné, je tedy pro mě to,že nechám rozhodovat partnerku.A možná ještě šílenější fakt,že to mému dnešnímu já nevadí,ba naopak,vyhovuje mu to:)

A můžu stokrát říkat,jak je pán muž tvorstva,jak chlap rozhoduje..a každodení realita mě přesvědčuje o opaku- a není to proto,že bych byl podpantoflák,nebo má partnerka megera…Je to proto,že mi to tak vyhovuje,je to pro mě snažší…

A řekl bych, že to tak má více ,možná i většina mužů ... Ale také většina můžu má ráda,když si myslí,že jsou šéfové,i když moc dobře vědí,že je to jinak:)

Ženský jsou jak stínová vláda,kterou pánové raději nepřiznají,ale jsou rádi,že tomu tak je- tedy alespon tak to vidím já:)

1002

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Tématem dnešního dne je: Nejšílenější vlasová proměna

  • Zažila jste takovou?
  • Líbila se vám?
  • Co na to okolí?
  • Šlo o domácí experiment?
  • Vynadala jste kadeřnici?
  • Probrečela jste noc do polštáře?
  • Musela jste si pořídit paruku?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá super kosmetiku - parfém Lady Avebury, čerstvou novinku od Oriflame, k tomu krémový deodorant od Garnier a jako bonus třpytivé stíny Sephora:

cena

Prosím, už nám své příspěvky pro dnešek neposílejte. Výherce získá uvedenou cenu.

 

Reklama