Seděli nad seznamem svatebních hostů a přišla řeč i na přátele. Zatímco ona by si vystačila s nejlepšími kamarádkami, on navrhl pozvat i svou bývalou přítelkyni. Prý jí to dluží, protože ona ho kdysi pozvala na tu svou.

bro.jpg
Foto: Shutterstock

„Nechtěla jsem být za upjatou stíhačku, takže jsem mu to odkývala. I když ne zrovna nadšeně. Proto mi navrhl, ať si na oplátku pozvu i já někoho blízkého z minulosti. Nijak mě to nelákalo, ale přemluvil mě. Prý ať v tom není sám, když svou ex pozvat ze slušnosti musí,“ vzpomíná Jitka, která proto svého bývalého partnera oslovila. A pozvala. S celou jeho rodinou.

V den D vše klapalo na jedničku. Hostina se rozjela na plné obrátky a všichni se bavili. Jenže pak Jitka zjistila, že manželova bývalá přítelkyni přišla sama. „Je už rok rozvedená, což mi Robin jaksi zapomněl oznámit. Už to mě nakrklo. Když jsem je pak ale viděla spolu tančit, málem jsem žárlivostí vyletěla z kůže. Na můj vkus se k sobě až moc měli,“ popisuje Jitka, která si své rozhořčení nenechala pro sebe. Pár od sebe odtrhla a svou domnělou sokyni poslala domů. Tím bohužel zápletka neskončila.

„Robin se na mě obořil, co si to dovoluju, vyhánět jeho hosta. Prý je to neslušné a trapné. Tereze se za mě omluvil, a mě tak úplně ztrapnil. Vybuchla jsem a byla z toho pořádná hádka. A po ní můj odjezd domů. On se za mnou nevydal. Zábavu si užil do konce a na místě i přespal. Podle ostatních hostů sám, ve svém pokoji. Ona prý odjela domů po půlnoci. Ale stejně jsem na něj pořádně naštvaná. Náš vztah to dost narušilo. Teď vidím, že pro něho nejsem na prvním místě. Podle ostatních to až moc hrotím, ale mně to nedá. Přemýšlím, jestli má takové manželství smysl,“ dodává Jitka.

Čtěte také:

Reklama