Podobný příběh jako v našem článku, jak tatínek nechal dítě u pumpy, zažila před 36 lety čtenářka manki. Tehdy nechala kočárek v obchoďáku...

Tak to je skvělé, že to dobře dopadlo. To si asi dneska neumíme vůbec představit, nechat kočárky uprostřed obchodního domu. Moc Vám děkuju za příspěvek, milá manki, a přeju krásný den.


Krásný den všem, tak to se mi stalo něco podobného a je to už hodně dávno - 36 let.

Kdykoliv si na to vzpomenu, vždycky ve mně zatrne. Když se mi narodil syn a potřebovala jsem si něco ve městě vyřídit, pohlídala mi ho babička - tchyně. No a jednou jsem musela do města vyrazit i s Pavlíkem. Dřív se to nedoporučovalo jezdit s miminkem veřejnou dopravou. Když už jsem byla ve městě, zašla jsem i do obchodního domu, kočárky s dětmi musely zůstat uprostřed OD, kde pro ně bylo vyhrazené místo. Dřív se děti nekradli, tak jsme neměly strach je nechat před obchodem a podobně. Nakoupila jsem co potřebovala a přemýšlela, kam ještě musím zajít a v zamyšlení jsem udělala z obchoďáku pár kroků, když jsem úplně ztuhla - já nemám kočárek.

Hned jsem šla dovnitř, ale ještě chvilku jsem se tam dívala po zboží (ono ho tam stejně moc nebylo) a pak jsem si teprve šla pro kočárek. I tak jsem měla strach, aby mě někdo neosočil, že kradu dítě.

Pořád mám z toho zážitku nepříjemný pocit. Teď hlídám synovi i dceři vnoučata a nespustím je z očí.

Mějte se krásně.

manki

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne zní: Kdo vám hlídá děti?

  • Potřebujete hlídat děti?
  • Kdo vám je nejčastěji hlídá? Jejich tatínek, babičky, dědové, tety...?
  • Svěřila byste je někomu cizímu?
  • Máte chůvu?
  • Necháváte je doma samotné? Jak staré?
  • Máte nějakou zajímavou historku?

Prosím, další příspěvky už neposílejte. Za odměnu získá jedna z vás dárek: Marťánky Gummi a šampón Timotei Kids s vůní Watermelon.

martitimo

Reklama