Často se stává, že najdete zajímavou věc u popelnice. Původní majitel ji sice nechce, ale doufá, že by se někomu mohla ještě hodit. Takový je příběh karamické soupravy, který nám poslala Věrulinka.

Zdravím a přeji krásný den. Dnešní téma, by spíš bylo pro mého muže, to je vetešník, až mi s tím štve, jemu se hodí všechno.Jak jsem ráda, že jsme v domečku a on má svojí garáž, kde má zároveň dílnu a všechny jeho veteše jsou v ní. V Praze jsme měli plný sklep veteše, ale pravdou je, že občas se nějaká veteš i pro mně hodila, jako například tato, přikládám fotku.

veteš

Jak jsem k ní přišla: manžel šel nakoupit s pojízdnou taškou pro větší nákup. Jaké bylo moje překvapení, když obratem byl zpátky a říká,, pojď si něco vyndat, to se ti bude líbit". A jéje, co zase koupil a tak rychle. No nekoupil, dostal se jenom k popelnicím, dál nedošel. Vyndám to z tašky a divím se, proč to někdo vyhodil. Ani to nebylo v popelnici, ale u popelnice na zemi, jako na výstavě. Vyjímečně jsem ho pochválila, hned umyla v Savu a šup s tím do myčky a dodnes mi to zdobí kuchyňskou linku.

V té největší mám pečivo a chleba v sáčku, v té prostřední ovoce a košíček na blbinky. Nechaly byste to ženy -in ležet u popelnice bez povšimnutí? musela jsem uznat manželovi, že bych si to také vzala domů.

Zdraví Věrulinka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Milá Věrulinko, napsala jsem, že je to keramika, tak snad jsem se nesekla. :-) Ale kousky jsou to pěkné a také bych je tam asi nenechala.

Našly jste také něco pěkného u popelnic? Nebo někde na smeťáku? Co to bylo, pochlubte se a napište.

Reklama