Pere se matka se svým vzpurným batoletem, které opakovaně hází klobouk pod kola kočárku. Robě se evidentně baví, matka evidentně zuří a já mám aktuální téma.

Slunce už začíná pěkně připalovat. Léto tu bude coby dup a klobouky k němu prostě patří. No řekněte, kdy jindy si můžeme vyrazit v klobouku, aniž bychom vzbuzovaly nechtěnou pozornost?
Klobouk má navíc spoustu předností. Nejen že nám ochrání hlavu před úžehem, vlasy před vyšisováním, oči před vráskami, ale navíc nám jeho stín vržený do obličeje dodá šmrc neodolatelné femme fatale.

Že nejste kloboukový typ?
To jsou jen výmluvy. 
Věřte, že neznám jedinou ženu, které by klobouk vyloženě neslušel.

Záleží jenom na tvaru, materiálu a barvě. Chce to jen udělat si čas, hledat, zkoušet a nenechat se odradit „ksichtěním“ prodavačky.
Co vy na to? Vezměte s sebou dobrou kámošku, dejte si předtím dvojku vína a udělejte si z toho zábavu. Pochybuji, že si nějaký klobouk neodnesete.
A počkejte, až si vyslechnete pár komplimentů... už ho nesundáte z hlavy.Já osobně upřednostňuji klobouky, které se dají formovat. Na materiálu ani tak nezáleží. Může být textilní, lýkový nebo z různých trav, ale když má po obvodu krempy tenký drát, dá se z něj vykouzlit spousta tvarů, a přizpůsobit ho tak stylu oblečení.

Říkáte, že jsem vás nepřesvědčila a do klobouku nepůjdete?
Tak s tím už nic nenadělám.
Ale stejně by mě zajímalo, co nosíte v létě na hlavě.Doufám jen, že to není máslo, to by vám zvláště na slunci bylo víte k čemu. :-)

Může to být:
Kapesník s uvázanými růžky
Šátek
Turban
Kšiltovka nebo jiná čepice
Nebo že by opravdu klobouk?

Pak jste můj člověk.

A máte-li ještě k tomu odvahu a chuť poslat svoji fotografii v jakékoliv pokrývce hlavy (může to být i vaše dítě, partner nebo kamarádka) na naši adresu, zařadíme ji do soutěže a můžete vyhrát dárek.
Více ZDE.

Reklama