Zdravím všechny a přeju krásný den!

Naše rodinka má humor ráda. Jsme veselí lidé a myslím, že se nám tak žije lépe.
Ale jeden človíček se trošku vymyká. A to můj švagr!
Když ho sestra přivedla poprvé ukázat, všichni jsme ho přivítali, zavedli hovor, dělali vtípky atd. Všichni jsme se smáli, jen on seděl jak zařezaný a absolutně nechápal, čemu se tlemíme :-) Tak nám došlo, že on je prostě JINÝ :-) . Nicméně svatba byla a švagr se za ta léta naučil humor chápat a dokonce ho i sám dělá!! Nemusím snad ani říkat, že když jsme od něj slyšeli první žertík, tak místo abychom se smáli, tak jsme byli v šoku! :-)

Pamatuji si na jednu příhodu s mou mamkou. Šly jsme na hřbitov dát květiny na hrob. Prošly jsme bránou, mamka se začala rozhlížet a povídá:" Tady je nějak mrtvo".Tím myslela, že je tam málo lidí. Ale já se na ní podívala a řekla:" Mami, vždyť jsme na hřbitově". Hřbitov, nehřbitov smály jsme se jak pubertačky!! :-)

A ještě jeden vtip, který mě vážně rozesmál.....ale je trošku drsnější, snad to nikoho neurazí.

Synovi je čerstvě 18 a ptá se otce: "Tati, když je mi už osmnáct, můžu jít na pařbu?" Táta mu povídá, že jasně, ale ať nepije, že ho pak bude druhý den bolet celý tělo. Tak že jo. Druhý den se syn probudí dolámanej jak sviňa, a hned povídá tátovi: "Proč mě bolí celý tělo, dyť jsem včera nepil..." a táta mu povídá: "To, žes přišel nalitej ve dvanáct a matce nadával do prostitutek, to by mi nevadilo. To, že ses snažil znásilnit vlastní sestru, až se před tebou musela zavřít do koupelny, to bych taky rozchodil. Ale když ses vysral před televizi, do toho hovna napíchal párátka a řekls, že ode dneška bydlí ježeček s náma, tak jsem tě zbil jak hada..." :-)


Zdenicka1983


Milá Zdenicko1983,
ostatní čtenářky snad prominou, že necenzuruji....

Reklama