Slunce se už čím dál tím častěji klube z mraků a dává nám naději, že jaro přijde už brzy. Vy ale nemusíte čekat, můžete mu vyjít vstříc. Jak? To je přece nad slunce jasné, obnovte si jarní šatník. Nemusíte zrovna vyhazovat loňské oblečení, něco určitě ještě užijete.

Stačí být v obraze a šikovně kombinovat. Inspirací, co se bude nosit letos, najdete jistě dost. Je nejvyšší čas porozhlédnout se po obchodech a udělat si obrázek.

Jarní trendy jsou po zimně vždycky osvěžením. Nejen pro oči – nové neokoukané barevné kombinace, vzory a materiály, ale i pro duši. Každou ženu potěší nějaký pěkný přírůstek do jejího šatníku.
Souhlasíte?

Tak si rezervujte sobotu 7. 3. 2009 a vyrazte do PALLADIA.

Od 14.00 do 17.00 hodin je pro vás připraven program plný módních trendů, přehlídek jarních kolekcí a kadeřnických i kosmetických proměn.

Během odpoledne uvidíte nejen módní přehlídky značek Tatuum a ORSAY, ale také kadeřnické a kosmetické proměny od profesionálů z řad nájemců PALLADIA.

Odpolednem bude provázet známý herec a moderátor Jaroslav Dušek.

Tato akce je připravována ve spolupráci s projektem občanského sdružení „Zavři uši“ na podporu kultury neslyšících a jejího začlenění mezi slyšící spoluobčany. Během této akce bychom chtěli poukázat na profese, které nejsou tímto handicapem omezeny. Jarní módní kolekce budou proto například prezentovány neslyšícími modelkami.

Partnery akce a dárky do soutěží věnovaly tyto značky:
Estée Lauder, Tatuum, World Class, Douglas, Omnia Hotel, Orsay, Yves Rocher, Nevo Spa, IPC Lékárna

Máte doma malou parádnici? Tak ji vezměte s sebou a návštěvu PALLADIA si zopakujte ještě v neděli 8. 3. 2009
Určitě ji bude zajímat soutěž Miss Malenka

Od 14.00 do 16.00 hodin je připraven odpolední program nejen pro děti – spousta her a překvapení a také finále dalšího ročníku dětské soutěže „Miss Malenka“, soutěže o nejroztomilejší holčičku ve věku od 4 do 6 let.
Finále soutěže se zúčastní 12 děvčátek, které byly vybrány z více než 100 přihlášených ve 3 kolech.
Děvčátka představí nejen dětské jarní kolekce během módní přehlídky, ale také hudební či taneční vystoupení.
O vítězce rozhodne hvězdná porota složená z celebrit českého show businessu.
Přijďte si tedy vybrat svou vlastní „showmanku".

PALLADIUM, náměstí Republiky, metro B, www.palladiumpraha.cz

 

 

 

 

Reklama