shutterstock-1780612487.jpg

Foto: Shutterstock

Módní redaktoři ze světa tento výrazný odstín nazývají „růžová mileniálů“. Někteří návrháři tuto pro zimu docela neobvyklou barvu zařadili také do svých kolekcí. Nechyběly fuchsiové kabelky, mini šaty nebo boty. Nicméně jak venku přituhuje, trendem se stávají především svetry v této barvě. Je ale docela oříšek je zkombinovat.

Jde o velmi výrazný prvek, který má sám o sobě jednu podstatnou výhodu – nejde o černý nebo šedý svetr, který zapadá do monotónnosti chladného období. Jasné barvy boří bariéry. Jsou plné energie a motivují nás během pochmurných dní k lepší náladě.

ztrtz.jpg

Stradivarius 699 Kč / Zara 1 399 Kč / Mohito 999 Kč

Největší problém je najít k fuchsiové ty nejlepší barevné kombinace. Ano, můžete sáhnout po černé, která nikdy nic nezkazí. Ale zkuste se trochu víc odvázat! Jedna z barev, se kterou se dá fuchsiová skvěle kombinovat, je žlutá, nejlépe výrazná žlutá. Takže můžete sáhnout třeba po džínách s vysokým pasem, fuchsiovém kardiganu a žluté kabelce.

Fuchsiová se dá dobře kombinovat i s hnědou, vínovou, modrou nebo okrovou. Pokud je to pro vás ale přece jen trochu divočina a chcete se držet více při zemi, můžete zkusit svetr, na kterém jsou ve fuchsiové jen malé detaily.

ertr.jpg

Zalando 1 320 Kč / Zara 699 Kč / Mohito 899 Kč

Foto: Se souhlasem Zara, Mango, Zalando, Mohito, Stradivarius
Zdroje: Autorka článku, Vogue Mexiko

Reklama