Módním pravidlům už dávno odzvonilo. Proč se také svazovat něčím, co není tak úplně potřeba, že? Zapomeňte na to, že k sobě musí barvy nutně ladit, že k černé patří kontrastní bílá, k oranžové zelená nebo k modré červená. Tyto dvojky jsou sice fajn, ale trochu okoukané a trochu nuda, nemyslíte? Pojďte tu barevnou paletu trochu rozjet a začněte mixovat nové a nové kombinace.

Růžová + levandulová

Existuje důvod, proč některé bonbóny vypadají tak lákavě, když hrají takovými veselými barvami. Kombinace pastelově růžové a fialové je lákavá stejně tak! Ujistěte se ale, že si vyberete takové kousky, které vypadají jako z pánského šatníku – kalhoty s puky, sako, blejzr nebo volná košile. V případě, že zvolíte ryze holčičí oblečení, můžete být sladká až přes příliš.
fi4.jpg

asos 859,-/lindex 1399,-
mango 599,-/ zara 599,-

Světle modrá + vínová

Vínová barva působí trochu podzimně, a tak se ji nebojte nosit s trochu jarnějšími barvami. Světle modrá je pro to jako stvořená. Velmi elegantní a luxusní outfit bude rázem na světě.
fi5.jpg
zoot 3597,-/zara 1299,-
hm 249,-/ mango 1299,-

Modrá + oranžová

Nejen pro fanoušky Mets, toto odvážné combo je důkazem toho, že protiklady se opravdu přitahují. Oranžové barvy se mnoho lidí bojí (my také), ale v menší míře a například s modrým denimem vás bude bavit moc.

fi3.jpg
zara 299,-/mango 899,-
riverisland 1115,-/zara 599,-


Červená + mentolová

Červená může vedle černé nebo bílé často působit zbytečně agresivně, takže pokud se tomu chcete raději vyhnout, vyzkoušejte ji s chladným a bledým odstínem mentolové.
fi2.jpg

zara 699,-/lindex 999,-
zoot 969,-/hm 359,-

Růžová + zelená

Sáhněte po ostrých a živých odstínech, volte jednoduché střihy i kombinace a vsaďte se, že omládnete aspoň o pět let. A to se občas hodí, ne?
fi6.jpg
zara 549,-/zoot 849,-
riverisland 1159,-/mango 699,-

Červená + fialová

Kombinace pro odvážné holky, které se nebojí ukázat svou osobnost ve výrazném outfitu. Do práce je tato dvojka asi už moc, ale na večírek naprosto dokonalá!
faf.jpg

asos 859,-/lindex 1399,-
mango 599,-/ zara 599,-


Také si přečtěte:

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama