Další příspěvek na dnešní téma je do čtenářky s nickem mio a my jí děkujeme. Jak se líčí a bez čeho by se asi neobešla?

Někdy si tak říkám, nebylo by lepší být chlapem? Párkrát za týden oholí tvář, nanese vodu po holení a může jít. Ale co my ženy? Z mého pohledu to nemáme tak jednoduché, pouze ty vyjimky, co mají bezchybnou pleť, krásné dlouhé řasy, výrazné oči a plné rty. Nic z toho mi příroda nenadělila. A tak se denně snažím vylepšit, jak jen se dá.

Pleť - Make-up je můj nejlepší přítel, se kterým sjednocuji barvu pleti a zakrývám drobné nedostatky. Moji pleť vyživuje, chrání a je jako ochranný plášť, který sundavám až večer při odličování. Jsou dny, kdy make-up nahradím pudrem.

Oči - stíny nanesu na celé víčko a roztírám do ztracena, protože mám malé oči, používám spíše světlejší odstíny. Oční linky tvořím pomocí tužky. Dále nanáším řasenku v několika vrstvách a to jak na horní, tak i dolní řasy. Jednou za čas upravím obočí.

Rty - protože nemám rty jako Angelina Jolie, snažím se je aspoň zvýraznit konturovací tužkou na rty, poté nanesu štětečkem rtěnku nebo lesk. Na popraskané rty používám perleťovou pomádu dalo by se říci 2 v 1

Tváře - používám růž-zdravíčko

Kdybych měla vybrat pouze jedno zkrášlovadlo, jednoznačně by vyhrála tužka na oči.

Krásný den přeje Jitulinka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Jak a čím se líčíte vy, milé ženy-in? Jak dlouho vám trvá, než jste se svým make-upem spokojená? Líčíte se jinak do práce a v době svého volna? Které "zkrášlovadlo" nesmí chybet ve vaší kosmetické taštičce? Napište nám na dnešní téma. Své příspěvky posílejte na adresu redakce@zena-in.cz

Podívejte se na cenu, kterou můžete získat za svůj příspěvek

Oriflame

Soutěž: pudr

 

Reklama