Chtěla bych vám napsat, co se mi před pár lety přihodilo. Potřebovala jsem něco nakoupit v okresním městě a dost jsem pospíchala, proto jsem na sebe hodila jenom takové volné zapínací šaty, vzala nákupní tašky a v té době ještě s naším starým moskvičem , který už něco pamatoval, vyrazila za nákupy.
 
Zaparkovala jsem na parkovišti, vedle kterého se stavělo nějaké obchodní centrum, a proto bylo oploceno vlnitým eternitem, přes který nebylo vidět.
 
Po nějaké době jsem se vracela s plnými taškami a okolo mého autíčka se procházel párek pánů v té době ještě esenbé. Proto jsem udělala čelem vzad a dělala, že tam vůbec nepatřím. Po několika minutách jsem se vrátila a zjistila, že vzduch je čistý . V duchu jsem si říkala, jak jsem ušetřila, protože  by určitě něco našli na technickém stavu vozidla, který odpovídal datu jeho výroby. Jenže jsem nepočítala se záludností dotyčných orgánů. Byli totiž schováni za onou ohradou, a když jsem bezstarostně nasedla do auta a nastartovala, objevil se jeden z nich u otevřených dveří a povídá: "Dobrý den, paní, co takhle zástěrka by nebyla??"  V tu chvíli jsem se tak lekla, kde se tam vzal, že jsem ani nepochopila, na co se ptá, a vyhrkla jsen: "Co je vám do toho, jestli si obleču do města šaty nebo zástěru?!" a bez pozdravu a pořádně naštvaná, co si pan příslušník vůbec myslí, ptát se mě na takové blbiny, vyrazila jsem,  jak se říká, 300 z místa.
 
Ve zpětném zrcátku jsem viděla jen udivený pohled pohled obou příslušníků, a potom se smáli, až se popadali za břicha. V tu chvíli mi začalo vrtat hlavou, čemu se to teda vůbec smějou, a pak mi to samozřejmě došlo! V bezpečné vzdálenosti, když už mě nemohli vidět, jsem zastavila a šla se podívat. Samozřejmě, zástěrka u kola nebyla, zřejmě upadla někde cestou. Co si asi chlapci mysleli o ženské inteligenci, raději ani nechci vědět, ale vzhledem k tomu, že já jsem si o té jejich  myslela úplně to samé, tak mi to bylo celkem fuk .
 
Po pár dnech jsem se pochlubila doma manželovi, no a co řekl? "No jo, ženská, hlavně že má plné tašky. No aspoň jsme ušetřili za pokutu." Moc často se touto historkou nechlubím, ale teď vám ji posílám pro zasmání a dobrou pohodu.  
 
Všem krásný den posílá majdalena.

A my za odměnu a za odvahu a za hezký vtipný příběh posíláme malý dáreček.
 
A pokud ho chcete i vy pište a mailujte, co vás napadne a nás pobaví na e-mail
 
A nezapomeňte, že vášnivá Markéta čeká nejen na vaše erotické fotografie, ale i příběhy.
Reklama