Ahojda redakce,

tak jsem se nakonec i já rozhodla sem napsat. Protože když čtu příspěvek, kde si čtenářka stěžuje že má prsa velikosti 75 D tak co bych já za to dala. Já je mám 80 E-F podle typu a značky podprsenky. A to je pak fuška sehnat podprsenku s tímhle tím číslem, když chci aby byla hezká, barevná, dobře držela a nebyla typu podprsenky na babičku vše v jednou střihu. A to ještě musím říct, že nemám dítko, to asi pak už vůbec nic pořádného neseženu jen doufám, že je nebudu pak tahat na trakaři :o).

Jestli třeba měla tuhle velkost před dítětem nějaká dnešní čtenářka, tak by mně mohla říct, na jaké velikosti skončila po kojení. Ať vím na co se mám těšit.

Je fakt, že mě záda bolí a chodím na masáže a že bych byla raději, kdybych měla o dost menší prsa třeba B, ale na operaci bych nešla ani náhodou, neb nemám ráda bolest a taky už bych to nebyla já.

No a na závěr jedne vtípek k dnešnímu tématu:

 

 

 

 

 

 

 

 

Na dveřích pro uchazečky na sekretářku...

MartinaC


Děkujeme za článek, obrázek i za otázku...

Tak co, milé ženy-in, poradíte Martině? Máte některá zkušenosti s podobnou velikostí a velikostí po kojení? Nebo máte nějaké úplně jiné zážitky? Napište nám!

redakce@zena-in.cz

Reklama