pojisteni

Poté, co si Jana z náhrady škody po shořelé televizi nekoupila téměř nic, uvědomila si, že i ona je obětí nevýhodného pojištění. Kamarádka ve stejné situaci totiž dostala od pojišťovny na novou!

Velice rychle se ukázalo, v čem se jejich pojištění lišilo - nikoli v ceně, ale v podmínkách plnění v případě pojistné události! Kamarádka, která měla uzavřené pojištění u DIRECT Pojišťovny, měla totiž v případě škody smluvně stanovenou náhradu škody v nových cenách. Mohla si proto novou televizi jít prostě znovu koupit. A výhod měla v pojistce ještě mnohem víc...

pojisteni

Máte i vy zájem o toto výhodné pojištění? Navštivte www.direct.cz

Pojištěním u DIRECT Pojišťovny měla kamarádka pokryté i věci v nebytových prostorech (sklep, garáž, komora) a díky připojištění zahrady (které získala v ceně), také na věci na zahradě, balkónu nebo terase náležící k bytu. A kočárek a případný invalidní vozík byl dokonce kdekoli na území ČR!

pojisteni

A co kdyby její domácnost utrpěla takové škody, že by se stala neobyvatelnou? DIRECT Pojišťovna by jí v rámci pojistného plnění zajistila náhradní ubytování v hodnotě 20 000 Kč u všech pojistných variant.

Jana proto uzavřela pojištění domova u DIRECT Pojišťovny. Uzavřete jej také a získejte okamžitě 20% bonus! Nezávaznou kalkulaci si můžete spočítat na www.direct.cz, anebo volejte 221 221 221.

Reklama