robzone

Čas se dá trávit mnohem příjemněji než úklidem, to víme všechny, ale to bychom to nebyly my, kdybychom se dokázaly naprosto odprostit od všedních starostí a povinností. Přestože se snažíme být emancipované a domácí práce rovnoměrně rozdělovat, tak to ve výsledku dopadá stále podobně. Chceme všem vyhovět, mít doma klid a uklizeno „po svém“. Naštěstí se můžeme spolehnout na technické vymoženosti moderní doby, které nám řadu věcí usnadňují. Život si bez automatické pračky, mikrovlnky a myčky nádobí už snad ani neumíme představit. A to jsme k těmto pomocníkům byly dříve skeptické - prádlo se tak dobře nevypere, myčka nádobí neumyje tak pečlivě, spotřebuje se mnohem více vody... Nakonec se tyto obavy ukázaly jako zcela zbytečné. Není tedy důvod technickému pokroku nevěřit.

Už tak máme dost starostí s nakupováním, vařením, žehlením a dalším kolotočem povinností. Proč tedy alespoň neustálou starost o podlahy nesvěřit do péče robotického vysavače? Také v této oblasti jsou již překonány veškeré obavy. Vysávat by se mělo minimálně dvakrát týdně. Na to však naprostá většina z nás nemá ani čas, ani energii. Navíc se při vysávání vystavujeme nebezpečí vdechování toho nejjemnějšího prachu, což má negativní vliv na naše zdraví. Nejzdravější úklid je tedy ten, u kterého nejste.

robzone

Jednoduše robotický vysavač naprogramujte a nechte ho pracovat, zatímco se věnujete sportu, relaxaci či svým blízkým. Spolehnout se můžete například na vysavač značky RobZone. Model Roomy Gold za vás obstará nejen každodenní vysávání prachu, ale díky vysoce účinné vestavěné UV-C lampě i dezinfekci podlah. Zbavíte se tak všech nebezpečných roztočů, bakterií a mikrobů, které společně s organickým prachem způsobují řadu zdravotních komplikací jako například astma, alergie, ale překvapivě i poruchy spánku. Robotický vysavač RobZone navíc stírá antistatickým mopem i ten nejjemnějších prach z hladkých podlah a udržuje je hygienicky čisté.
RobZone Roomy Gold absorbuje pachy, zadržuje mikročástice jemného prachu a likviduje škodlivé prachové roztoče a bakterie s účinností 99,9 %. Navíc si poradí i z všudypřítomnými chlupy z domácích mazlíčků. Pro precizní úklid podlahy využívá sedm různých čistících systémů. A právě jejich kombinací dosahuje skvělých výsledků na všech typech podlahových krytin, dokonce i na kobercích s krátkým vláknem.
Veškerou tuto péči provede zcela sám i během Vaší nepřítomnosti. Jeho ovládání je naprosto přehledné a intuitivní. Pokud byste ho však chtěli sami nasměrovat, poslouží k tomu praktické dálkové ovládání. Konečně se bude kolem úklidu točit ten, kdo byl pro to stvořen.

Pozor, akční nabídka: více na www.robzone.cz

Reklama