Sledujete ráda módu a nenecháte si ujít žhavé novinky v oblasti fashion trendů? To pak je tento článek šitý právě pro vás. Dnes se totiž budeme věnovat masivním náhrdelníkům, doplňkům, které vám rozhodně nesmí chybět!

Pokud vyrazíte do obchodů, kromě slev a nových kolekcí můžete narazit na jeden společný prvek, který všechny propojuje, a tím jsou jednoznačně masivní náhrdelníky. Kousek, který byl dříve výsadou spíše světské módy, se nyní těší velké oblibě mezi ženami napříč všemi generacemi. Náhrdelník s robustním zdobením je stále ještě takovým malým bubákem a může nahánět hrůzu, jelikož některé ženy si prostě neví rady, jak tento doplněk zkombinovat, nebo k čemu si ho vzít. Milé dámy, nemusíte se opravdu bát si nějaký krásný náhrdelník pořídit, protože právě teď vám dáme několik tipů, díky kterým nemůžete již se svým fashion šperkem šlápnout vedle.

K čemu ho nosit?

Skvěle působí ve výstřihu elegantní košile či tuniky, které dodá ten správný šmrnc, tílko a tričko díky němu již nebude působit tak fádně a nudně. Absolutně famózně vypadá, pokud si ho vezmete přes rolák, to pak budete vypadat, jako byste právě vystoupila z titulky prestižního módního časopisu. Pokud vás čeká večírek, ples nebo jiná společenská akce, tak na něj také nezapomínejte, skvěle se hodí k šatům, které jsou jednoduchého střihu a barevné kombinace. To pak můžete pustit uzdu své fantazii a zvolit náhrdelník, který bude hrát všemi různými barvami.

K čemu ho nikdy nenosit?

Ač se skvěle kombinuje, tak je dobré myslet na to, že by se neměl nosit například k tričku, které je poseto kamínky. Stejně jako k jiným svrškům, které jsou již tak „přeplácené“ různým zdobením či vzory. To byste pak opravdu vypadala spíše jako holka od kolotoče, vyvolávající prodlouženou jízdu na labutích.

sa
Zdroj foto: Swarovski

Jak jej kombinovat s ostatními šperky?

Zde už musíte být o něco opatrnější. Jelikož se jedná o doplněk, který bude hrát prim, volte ostatní šperky tak, aby se tzv. netloukly. Co se týče náušnic, tak určitě sázkou na jistotu jsou pecky v barvě vámi zvoleného náhrdelníku. Opět ale záleží na tom, kam vyrážíte. Do práce a na společenskou akci by ostatní doplňky měly být střídmější, pokud ale vyrážíte za písničkou do baru, nebojte se „vyblbnout“ například s náramky. Ty klidně můžete navrstvit, různé korálky, perličky či různobarevné kovy pospolu skvěle ladí.

Jaký náhrdelník vybrat?

To už je pouze na vás. Na zkoušku si pořiďte nejprve jeden masivní náhrdelník, nejlépe takový, který kombinuje zlato a stříbro s barevnými kameny, protože ten využijete asi nejvíce a skvěle ho sladíte s ostatními šperky, co máte doma. Uvidíte, že si tento trendy doplněk zamilujete a už si bez něj váš outfit nebudete umět ani představit.

sd
New Yorker, 249 Kč

Čtěte také:

Reklama