Řidičák jsem si dělala celkem dvakrát,“ vzpomíná naše obchodní šéfka Klára Křížová. Jaké zážitky si z toho odnesla, to se dočtete v této novince...

Řidičák jsem si dělala celkem dvakrát. Jednou ještě na škole, ale ten jsem, už nevím proč, nedokončila. Pak jsem si ho dělala tři roky po té, ale už jsme si ho platila pěkně za své, což mi máma s tátou dávali pěkně sežrat - to víš, kdybys dodělala ten, co jsme ti zaplatili... vždyť to znáte. Pamatuji si dodnes živě na svého prvního učitele z autoškoly. Jednou jsem na Letné brzdila před chodcem - nerozhlédl se a začal přecházet. A můj učitel to komentoval slovy „Nebrzdi, vždyť to je Vietnamec!“ Bylo to ještě před revolucí, asi měl nějaké rasově nenávistné stavy... auto jsem samozřejmě s troubením zastavila.

Také jsme chodili do kavárny Slávia a moje spolužačka, známá kumpánka zrovna s tímhle učitelem večer projížděla kolem zmiňované kavárny. I stalo se, že jí škodovka chcípla uprostřed křižovatky před Slávií. Půlka kavárny - našich známých se nahrnula k oknu a sledovala, jak kamarádka tlačila auto, učitel si sedl za volant, aby auto odstavil... Všichni se tomu smáli a na srazech z gymplu na to dodnes s úsměvem vzpomínáme.

Klára Křížová

Téma dne 12. března 2012: Vaše historky z autoškoly

  • Zavzpomínejte na dělání řidičáku - jak vám to šlo? Prožila jste něco vtipného? Nebo naopak nebezpečného? Udělala jste řidičák napoprvé?

Příspěvky na toto téma mi zasílejte nejpozději 12. března 2012 v 15.30 hodin na redakční e-mail (viz níže). Pokud váš příspěvek uveřejním, potom máte šanci na získání krásného dárku - dvou srdíčkových bonboniér I Love Milka. A pokud chcete mít větší šanci na uveřejnění, ať je váš příspěvek alespoň dvakrát tak dlouhý jako tento odstavec textu.

milkamilka

Reklama