Užívali si příjemný večer u vína a neskončili u jedné lahve. Ve velmi povznesené náladě pak přišla řeč i na to, co si Daniela přeje k blížícím se narozeninám. Na mysl jí přišlo něco jako šperky nebo parfém, ale přítel Roman (29) měl jiný nápad. Nabídl jí zážitek v podobě sexu ve třech.

leg.jpg
Foto: Shutterstock

„Nejdřív mě napadlo, že chce přizvat nějakou další ženu. To mě úplně nenadchlo. Ale on jen s úsměvem zakroutil hlavou. Prý jsou to moje narozky, tak bych si to měla užít hlavně já. Tím třetím měl být muž,“ vzpomíná na nabídku, která ji začala lákat. A tak na ni kývla.

Když pak Roman přivedl na jejich soukromou oslavu třetího „do party“, bylo na první pohled zjevné, že nejde o někoho cizího. „Představil mi Ondru jako svého kamaráda z dřívějška. Přišlo mi to takové hloupé, dělat to s jeho kamarádem. Lepší by bylo s někým cizím, koho pak neuvidíme. Ale když to Roman takhle vymyslel…“ krčí rameny Daniela, která na oslavě alkoholem nešetřila. Aby opadl ostych. A ten skutečně brzy zmizel.

„Začali jsme si to užívat, oba se mi věnovali. A jakmile jsem byla hotová, šli se osprchovat. Spolu. Po pár minutách jsem se k nim chtěla přidat a třeba i dát druhé kolo. Jenže oni se do něho už pustili sami. Normálně to spolu v té sprše dělali! oklepává se znechucením šokovaná přítelkyně, která se z bytu hned vytratila. Netušila totiž, co na to říct.

„Seděla jsem v baru až do rána. Přítel mě snad ani nehledal, nevolal. Asi mu došlo, co provedl. Když jsem si to s ním chtěla ráno vyříkat, jen na svou obranu řekl, že byl opilý. Nevěděl, co dělá. Tomu se mi ale nechce věřit! Copak by tohle normální chlap udělal? Nevím, co dál,“ trápí se Daniela.  

Čtěte také: