Začátek roku je ideálním obdobím pro změny k lepšímu. Ať jde o touhu shodit pár přebytečných kil, cítit se celkově lépe a více fit nebo si častěji dopřávat bio potraviny, rozhodně stojí za to prozkoumat bohatou nabídku produktů z řady Nature’s Promise.


Nature’s Promise Veggie – bio omáčky Italian, Mexican a Oriental taste (300 g)

63c940c2df72eobrazek.jpg
Exkluzivně v obchodech Albert
Běžná cena: 69,90 Kč


Pestrý hlavní chod můžete vykouzlit během chvilky díky novinkám, hotovým omáčkám, které jsou inspirované světovými chutěmi. K těstovinám se perfektně hodí omáčka Italian taste, která vás přenese do Itálie a připomene typickou chuť boloňských špaget. Dotek středoamerické kuchyně pocítíte s omáčkou Mexican taste, která je inspirovaná pokrmem Chilli con carne. A pokud vás láká pestrá chuť Asie, připravte si omáčku Oriental taste, založenou na pestré kombinaci kari koření. Poslední dvě jmenované jsou ideální v kombinaci s rýží Nature’s Promise Bio Basmati, jež je oblíbená pro svou konzistenci a příjemnou oříškovou chuť. Všechny omáčky jsou veganské a jejich ingredience pocházejí z ekologického zemědělství a mohou tedy nést označení bio.

Nature’s Promise Bio Rýže Basmati (500 g)

63c9416c09abcblobid0.jpg

Exkluzivně v obchodech Albert
Běžná cena: 59,90 Kč

Nature’s Promise Veggie – nové bio pomazánky Rajčata s bazalkou a Červená řepa s křenem (235 g)

63c94188f2783obrazek.jpg

Exkluzivně v obchodech Albert
Běžná cena: 44,90 Kč

Intenzivní chuť vyzrálých rajčat s bazalkou a křupavými slunečnicovými a sezamovými semínky si můžete užít nejen jako pomazánku s celozrnným pečivem, ale také ji vyzkoušet i jako dip k masu nebo použít jako omáčku s těstovinami. Milovníci pikantních chutí si pak určitě nesmí nechat ujít
variantu z červené řepy s křenem a dýňovými a slunečnicovými semínky. Receptury obou pomazánek jsou čistě z rostlinných ingrediencí, tedy vhodné pro veganskou stravu.

Nature’s Promise Bio rostlinné nápoje

63c941bac921bobrazek.jpg

Exkluzivně v obchodech Albert
Běžná cena: od 32,90 Kč

Chcete do svého jídelníčku zařadit rostlinné nápoje v bio kvalitě? Stačí si jen vybrat – Albert vám přináší mandlový, sójový, ovesný a špaldový nápoj. Tato čtveřice rostlinných nápojů Nature’s Promise je přirozeně bez laktózy a není doplněna o žádné cukry. Mandlový a sójový druh je navíc vhodný i v rámci bezlepkové diety. Rostlinné nápoje zjemní vaši odpolední kávu, můžete si je dopřát jen tak nebo je použít při přípravě kaší. A pokud si chcete kaši zdravě osladit, přidejte do ní pár kapek bio javorového sirupu Nature’s Promise. Je zcela bez umělých aromat a hodí se mimo jiné i na palačinky a lívance.

Nature’s Promise Bio Javorový sirup (250 ml)

63c941dc51f63obrazek.jpg

Exkluzivně v obchodech Albert
Běžná cena: 159,90 Kč

Nature’s Promise Bio rýžové chlebíčky v hořké čokoládě (100 g)

63c9422a25370obrazek.jpg
Exkluzivně v obchodech Albert
Běžná cena: 32,90 Kč


I při zdravém životním stylu je potřeba si zamlsat. V řadě Nature's Promise si můžete vybrat i sladkou dobrotu, například lahodné bio rýžové chlebíčky máčené v hořké čokoládě.

www.albert.cz
63c9424b0a089obrazek.jpg