Pravidla jsou od toho, aby se porušovala. A v módě to platí o to více. Proč se totiž držet něčeho, co tak úplně nedává smysl a dalo by se s tím vyhrát, nosit jinak nebo s něčím jiným?! Jak jsme si už asi stokrát řekly, móda má být hlavně zábavná a jeho nositelku nesmí nijak tížit. Toto jsou úlety, anebo také rizika, která stojí za to vyzkoušet.

Z kabelky přes rameno na crossbody

Není nutné utrácet za novou kabelku, bohatě postačí, když té své „staré“ dáte trochu jinou podobu a místo přes ramenu si ji obléknete pěkně křížem. Nejen, že je to pohodlné, ale navíc stylové a praktické.

Svetr pod šaty

Tato paráda samozřejmě nebude fungovat s každým typem šatů, ale pokud zkombinujete jemný svetřík s volnými šaty, máte vyhráno. Na světě hned bude úplně nový model, který na jaře jednoduše proměňte. Jak? Dejte svetru sbohem a vyměňte ho za tričko bez potisku.

Mix vzorů

Nic nového, ale pořád zábavné, neokoukané a sakra odvážné. Nejste si jisti, kde začít? Třeba proužkami. Nezapomeňte: Pruhy jsou velmi všestranné a skvělý základ k tomu, abyste ho mixovaly s puntíky, květinami nebo třeba leopardím potiskem.

Pásek na bundě

Máte bundu/sako/kabát, který rozhodně není nutné přepásat? Tak přesně to udělejte. Definujte pas a máte vyhráno.

Ponožky do páskových bot

A je to tu zase. Ponožky v otevřených botách. To může být pořádný průšvih, ale také velmi stylový detail. Zapomeňte na sportovní nebo obyčejné ponožky a do svých oblíbených lodiček nebo páskových sandálků oblékněte ponožky s třpytkami, volánky nebo jinými aplikacemi.

Také si přečtěte:

Reklama