Pojem únik moči asi všichni znáte, ale víte, koho se týká? Postihuje až 20 % žen nejčastěji ve věku od 45 let, ale objevuje se i u žen v mladším věku a nevyhýbá se ani mužům. Závažnější formy úniku moči postihují 15 % žen a 8 % mužů ve věku nad 65 let. Mnozí z nich se mylně domnívají, že s příchodem úniku moči musí svůj život změnit.

MoliCare

Mnoho žen i mužů trpících únikem moči často zůstává raději doma, cítí se nepříjemně a začnou se stranit společnosti. Tyto pocity lze snadno minimalizovat výběrem vhodných pomůcek určených speciálně při úniku moči. Ideální pomůcka je ta, která není na první pohled vidět, vypadá jako spodní prádlo a je příjemná pro každodenní nošení. Všechny tyto podmínky splňují natahovací kalhotky MoliCare Mobile pro střední a těžký únik moči, které jsou vhodné pro ženy i muže. Hlavní výhodou natahovacích kalhotek je jejich tvar, který svým uživatelům poskytne nejvyšší komfort v mnoha směrech. Třívrstvé savé jádro a postranní ochranné pásky zajistí bezpečnou ochranu proti protečení. Samozřejmostí je neutralizér zápachu, který eliminuje pach moči vzhledem k přítomnosti aktivních molekul.

MoliCareNatahovací kalhotky MoliCare Mobile jsou k dostání ve třech provedeních - light, extra a super - které se liší savostí. Dostupné jsou v lékárnách a výdejnách zdravotnických potřeb, a to na poukaz (předepisuje obvodní lékař, nebo specialista), nebo je zde můžete koupit za hotové. Objednávat můžete také na internetu zde.

Zaregistrujte se na stránkách MoliKlubu. MoliKlub je místem, na kterém se dozvíte vše, co potřebujete vědět o úniku moči. Po registraci budete dostávat nejaktuálnější informace z této oblasti a tipy na nové produkty přímo do vašeho emailu. Automaticky se také budete moci zúčastnit měsíčních a půlročních soutěží nebo diskuzí s odborníky.

Reklama