Dráždí oči a dýchací cesty, způsobuje kašel, slzení, bolesti hlavy, nucení na zvracení i dušnost a při vysokých koncentracích hrozí karcinogenní účinky. Jak se zbavit nepříjemného neviditelného společníka a zachovat si doma čistý vzduch nejen bez formaldehydu, ale i dalších nečistot a škodlivin?

p1.jpg

Novinka Dyson Purifier Cool Formaldehyde vyčistí vzduch od škodlivin včetně formaldehydu a v létě místnost příjemně ochladí.

Čistička vzduchu Dyson Purifier Cool Formaldehyde dokáže díky HEPA filtru zachytit 99,97 % ultrajemných částic od velikosti 0,3 mikronu. Karbonová vrstva pak zbaví vzduch pachů a plynů včetně VOC. Navíc jeho katalytický filtr nepřetržitě zachycuje a rozkládá molekuly formaldehydu na vodu a CO2. A není potřeba jej nikdy měnit. Na LCD displeji můžete sledovat úroveň znečištění ve vašem domově, takže budete mít pod kontrolou, co dýcháte. Plně utěsněný filtr dle standardu HEPA H13 zaručuje, že škodliviny, které se dostanou dovnitř, se už zpět do ovzduší nevrátí. V teplém počasí zároveň jistě uvítáte osvěžení silným proudem vyčištěného vzduchu, díky kterému se v pokoji vytvoří příjemné klima.

Zvolit můžete i rozptýlený režim, kdy se proudění vzduchu odkloní skrz zadní část čističky. Model je o 20 % tišší než jeho předchůdce, nabízí noční režim, hlasové i dálkové ovládání nebo možnost propojení s mobilní aplikací Dyson Link, takže můžete ze svého chytrého telefonu ovládat a sledovat kvalitu vzduchu, ať už budete kdekoliv.

p2.jpg

Cena: 18 390 Kč
Zakoupíte na: www.dyson.cz