Tak nám začalo jaro.

Na jarní období se těší především muži, alespoň z jednoho přesvědčujícího důvodu. Ženy totiž odhodí své dlouhé zimní kabáty a začnou nosit krátké sukýnky, a namísto kozaček nebo dokonce tzv. zimních bufalob, zkrášlí své ladné nožky lodičkami. A kotníčky jsou hnedle na světě a jak jim to sluší! Kdo by se rád na pěknou postavičku nepodíval, že? :-)

Ostatně i já se celou zimu těším, kdy už začne konečně jaro a já se budu moct obléci do pohodlné sukénky, aniž by mi přitom hrozilo nastydnutí :-), svléknout si těžký zimní kabát a dát volnost pěknému přiléhavému svetříku.

Ale jak k tomu přijdou řidiči ? Najednou z okna za volantem zažívají tolik krásných výhledů, které jejich oči již dlouho nezahlédli, a proto se pak nedivme těm četným nehodám za volantem. Je pro ně tedy nebezpečné, když vidí krásnou ženu v krátké sukni. Jako by ztráceli vládu nad vozidlem ...

Jeden můj známý taxikář mi nedávno řekl (mimochodem když jsem měla zrovna na sobě ladnou přiléhavou sukýnku a lodičk): „Ano, takové jako jsi ty jsou pro nás řidiče daleko horší než alkohol! S alkoholem v krvi to nějak uřídíme, ale když spatříme krásně oděnou ženu, jako bychom zapomněli, že vůbec v nějakém autě jsme!"

Ne, že bych tímto chtěla říci, abyste řídili s alkoholem v krvi, v žádném případě! Ale když zase budete koukat z okýnka na chodník a přeci jen nedokážete odolat pohledu, držte si raději pořádně volant!


 

 

Reklama