Nejen tuto radu, ale ještě další dvě dává ve svém příspěvku k dnešnímu tématu čtenářka Pajda. Pokud chcete při milování dosáhnout vyvrcholení, milé čtenářky, třeba se vám její rady budou hodit...

Zkušenost, to je jeden ze základů dobrého orgasmu. Co dále doporučuje čtenářka Pajda? To už si přečtěte v jejím příspěvku k dnešnímu tématu.


Já sama nemám problém, a myslím, že jsem ani nikdy neměla. Přesto je pár situací, kdy to prostě nejde... a tak připojím pár rad, vzniklých ze života.

Takže moje první rada: nebrat si do postele nezkušeného.
Kamarád se po roce rozešel s holkou se zdůvodněním: „Když ona se vždycky začne tak divně klepat, když jí ho tam strčím...“
A její názor: „Já jsem vždycky hotová, když ho zasune a on je z toho nějakej vyděšenej.“
O co doopravdy šlo si řekli až pět let po rozchodu:-)

Druhá rada: myslet na sebe a ne na něj.
A jak vznikla? Kamarádka: „já se vždycky soustředím, aby ten chlap byl spokojenej a pak se neudělám, protože mám strach, že budu jindy než on. Každýho chlapa to naštve, že se se mnou tak dře a ono nic...“ a ostatně: kterýmu se nepostaví, ten si mě nezaslouží, že ano?

A poslední rada? Udělat si čas a klid.
Když jsme byli v nejlepším a do pokoje nakoukl náš osmnáctiletý sny s tím že „Já vám jdu dát dobrou noc a vy tohle!“ bylo po legraci na obou stranách. Stejně tak když jsme neobjevili v ložnici chlupatého záškodníka a v nejlepším se manželovi mezi nohama zjevila kočičí hlava... a celkem zřetelně pronesla „Pťák, pťák...“

Jinak asi nic dalšího neporadím. Mě osobně se osvědčuje v klidu si lehnout, zavřít oči a nechat partnera, ať dělá, co umí... s tím, že mu to pak oplatím.
A nebo si půjčit koně bez sedla:-) Pak chlapa celkem nepotřebuji.

Pajda

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 19. 7. 2011: Rady - jak na první orgasmus s chlapem

Poraďte ostatním čtenářkám, jak dosáhnout orgasmu při milování se svým protějškem. Předejte své zkušenosti a pomozte tak těm, které to štěstí nemají...

  • Po jak dlouhé době jste dosáhla orgasmu při milování s mužem?
  • Máte dobrou zkušenost s nějakou technikou, jak na to? Nebo alespoň doporučení?

Vaše rady, jak dosáhnout orgasmus s chlapem, nebo jen zkušenosti, jak se vám to podařilo, zasílejte dnes jako příspěvky k tématu dne. Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec. Redakce si vyhrazuje právo zaslané příspěvky neotisknout, neotištěny budou zejména kratší nebo vulgární texty otištěny nebudou. Příspěvky očekávám na redakčním e-mailu (viz níže) a pokud budete mít to štěstí a dostanete se mezi uveřejněné, máte šanci vyhrát jednu z následujících knih, které vydalo nakladatelství METAFORA: Orgasmus, Tajemství análního sexu, Sex ve třech.

Příspěvky zasílejte 19. 7. 2011 do 15.00 hodin.

Protože chápu intimitu tohoto tématu a uvědomuji si, že i nicky jsou v rámci magazínu určitou identitou, rozhodl jsem se, že pokud nebudete chtít být pod příspěvkem uvedené pod svým běžně používaným nickem, napište mi to k příspěvku společně s přezdívkou, kterou chcete, abych uvedl.

sexsexsex

Reklama