Novinkou je možnost zafixovat si cenu pojištění na další 3 roky a jezdit bez starostí o plnění i o cenu.
au.jpg
Služba „Garance ceny na 3 roky“ od Kooperativy platí pro smlouvy povinného ručení a havarijního pojištění a zajišťuje, že se po tuto dobu cena pojištění nezvýší. Podmínka je jednoduchá - stačí si u povinného ručení sjednat limity alespoň 100/100 milionů Kč. Sjednaná výše pojistného za povinné ručení, případně havarijní pojištění a doplňková pojištění, pak bude pevná pro 3 pojistná období. Garance ceny se totiž vztahuje i na tato pojištění.

Dlouhodobě usilujeme o to, aby byli motoristé kvalitně pojištěni, základní limity totiž v dnešní době už nemusí stačit. Proto vyšší limity zvýhodňujeme, již od limitu 70/70 milionů Kč získají klienti jako benefit úrazové pojištění řidiče, při sjednání povinného ručení s limity 100/100 milionů Kč a vyššími pak i přímou likvidaci v ceně, při stejném limitu v kombinaci s havarijním pojištěním i unikátní připojištění Výmol, kterým reagujeme na neutěšený stav mnoha silnic. A nyní nově i garanci ceny, která zároveň přináší další výhodu klientům jezdícím bez nehod,“ vysvětluje přístup Kooperativy Aleš Zethner, ředitel Úseku pojištění motorových vozidel.

Garanci ceny Kooperativa nabízí všem majitelům vozidel, tedy soukromým osobám i podnikatelům a nerozhoduje ani druh vozidla. Akce probíhá do konce června.  

Více informací najdete na stránkách www.koop.cz/pojisteni/pojisteni-vozidel  
 
 

Reklama