Pokud nemá společnost udělenou licenci, nemůže poskytovat úvěrové služby. V následujících řádcích vám prozradíme, jak vybrat nebankovní půjčku, abyste neprohloupili.

Dávno jsou pryč doby, kdy byly bankovní produkty výhodnější než nebankovní. Při vybírání konkrétní půjčky je nezbytné ohlížet se hned na několik zásadních parametrů, tedy nejen na úrokovou sazbu, ale především na RPSN. Jedná se o roční procentuální sazbu nákladů, která zahrnuje i poplatky, o nichž vám někdy věřitelé ani neřeknou.

PROFI CREDIT – nebankovní půjčka pro každého

Oblíbenosti se těší společnost PROFI CREDIT, která dokáže poskytnout až 166 000 korun opakovaně. Zprostředkování je poměrně rychlé, přičemž ihned po schválení společnost zasílá peníze na účet zákazníka. Nebankovní půjčka je neúčelová, takže peníze můžete využít v podstatě na cokoliv. Co se vyřízení týče, to je jednoduché. Všechny kroky probíhají skrze internet, aniž byste navštěvovali nějakou pobočku. Postačí vám pouze občanský průkaz, potvrzení příjmů a druhý doklad totožnosti.

Další přednosti nebankovní půjčky

Občas se člověk dostane do tíživé finanční situace. Řešte své problémy zavčasu, protože PROFI CREDIT umožňuje odložit si splátky o pár měsíců, a tím dostanete čas vzpamatovat se z problémů. Od věci také není pojištění schopnosti splácet. Obávat se nemusíte ani žádných skrytých poplatků, neboť poskytovatel je transparentní, a to je jeho konkurenční výhoda.

Přístup je osobní a individuální. Vyřeší s vámi jakékoliv potíže. Stačí se na PROFI CREDIT obrátit zavčas. Na finančním trhu má dlouholeté zkušenosti, a tak si uvědomuje, že do problémů se může občas dostat vskutku každý.

Reklama