obrazek.png

5c98a0ac23183obrazek.pngFoto: Profimedia.cz

V americkém seriálu Jak jsem potkal vaši matku Neil Patrick Harris ztvárnil roli lamače ženských srdcí Barneyho Stinsona. Paradoxem je, že v osobním životě sympatického Neila ženy nezajímají. V roce 2006 se otevřeně přiznal k homosexuální orientaci. Jeho partnerem je od roku 2004 herec, moderátor a kuchař David Burtka. Muži se stali před devíti lety otci dvojčat Gideona Scotta a Harper Grace, které poradila náhradní matka. V září 2014 Neil a David uzavřeli sňatek.

5c98a4159bf67obrazek.pngFoto: Shutterstock.com

V médiích se dlouho spekulovalo, že americká herečka Jodie Foster má raději ženy než muže. Jodie veřejný coming out udělala na 70. udílení cen Zlatých Glóbů. O rok později, v roce 2014, pojala za manželku svou přítelkyni Alexandru Hedison. Ta byla dříve partnerkou známé komičky a moderátorky Ellen DeGeneres. Jodie je matkou i dvou chlapců Charlese a Kita. Kdo je jejich otcem není známo, známá herečka si totiž své soukromí bedlivě střeží. Podle amerických drbů by jím mohl být blízký přítel Mel Gibson.

5c99f5cb5a3ceobrazek.png

5c99f679a0057obrazek.png
Foto: Shutterstock.com

Pokud jste někdy viděla americký seriál Dva a půl chlapa, jistě si vzpomenete na vtipnou matku Alana a Charlieho, Evelyn Harper. Ztvárnila ji sympatická Holland Taylor. I ona v seriálu milovala muže, realita je však jiná. Holland žije s výrazně mladší partnerkou, herečkou Sarah Paulson. Mají mezi sebou věkový rozdíl 32 let. Holland Taylor je ve svých 76 letech zamilovaná jako nikdy předtím.

5c98a6f01ecafobrazek.pngFoto: Shutterstock.com

Kevin Spacey má na svém kontě nespočet filmů, ať už v nich hrál, či je režíroval. I o jeho orientaci se léta šuškalo. Nikdy na veřejnost nevyvedl žádnou přítelkyni. Kevin před dvěma roky otevřeně promluvil o tom, jak to v osobním životě má. Nevadí mu muži ani ženy, ale momentálně žije jako gay. Aktuálně Kevin Spacey čelí hned několika obvinění ze zneužívaní mužů, hrozí mu až pět let ve vězení.

5c98ac2a1a6e0obrazek.pngFoto: Shutterstock.com

5c98b2154f064obrazek.png
Foto: Profimedia.cz

Kráska s uhrančivým pohledem Kristen Stewart je známá především rolí Belly Swan z filmové ságy Stmívání. Zde bravurně zvládla milostné scény s fešáky jako je Robert Pattison či Taylor Lautner. Kristen však preferuje ženy. Její náručí prošla osobní asistentka Alicie Cargile či sexy andílek ze stáje Victoria‘s Secret Stella Maxwell. Homosexuální orientaci sice veřejně nepřiznala, ale běžně se ukazuje po boku atraktivních osob stejného pohlaví.

Homosexuální osobnosti v českém showbyznysu:

  • Jan Musil
  • Pavel Vítek a Janis Sidovský
  • Václav Moravec
  • Zdeněk Troška
  • Aneta Langerová
  • Jitka Smutná
  • Šárka Pančochová

Nenechte si ujít:

Reklama