5d35959b159e5obrazek.png
Pokud byste si teď hned měly pořídit nějaké boty, měly by to být právě zmiňované princeznovské střevíčky. Ty jsou totiž jedním slovem…ach! A více slovy: sexy i cudné, minimalistické, přesto nepřehlédnutelné, vhodné na rande, ale i do práce, perfektní k sukni a šatům, ale i otrhaným džínům. Zkrátka a dobře bez nich už nemůžete být.

Tyto sandálky si oblíbila nejedna influencerka ve světě, ale i u nás. A ještě aby ne, jsou totiž skvělé a ženské noze neskutečně lichotí. Ne nadarmo se proto říká, že jednou z nejvíc přitažlivých částí ženského těla jsou právě kotníky.

Pro krásu se (ne)musí trpět
5d35945f627d4bot1.jpg

Vzhledem k tomu, že jsou tyto boty na jehlovém podpatku a jsou samý tenký pásek, je opravdu vhodné, dát si s výběrem opravdu záležet. Jinými slovy, sandálky si rozhodně před koupí vyzkoušejte a trochu se v nich projděte, nechcete být přeci hrdá majitelka parádních bot, která má ale nožky rozřezané do krve, že? Pokud vám v nich nebude hrozit žádné nebezpečí a následky, vaše srdce může zaplesat.

Střevíčky na všechny události

Páskové sandálky jsou tak jednoduché, že si je opravdu můžete obléknout kamkoliv.
bot2.jpg
V práci

  • Dodržujete-li daný dress-code a pokud je jen trochu možné odhalit nožky, nazujte sandálky ke kalhotovému kostýmku s cigaretovými kalhotami nebo k super úzké pouzdrové sukni a bílé košili.
  • Rozhodně si pořiďte saténovou sukni, je neskutečně ženská a v létě oceníte, že je lehká jako pírko. Nazujte k ní princeznovské boty, nahoru top a sako a můžete jít vyjednat i ten nejzásadnější obchod.

 Do baru

  • To nejdůležitější pravidlo, kterým se řiďte, je nebýt prvoplánová. A tak zapomeňte na mini sukně a šaty a raději si k takto sexy botkám oblékněte otrhané džíny a saténový top.
  • Chybu neuděláte ani v případě, kdy si pohrajete s různými styly a třeba si na cigaretové džíny vezmete volné vzdušné šaty a koženou bundu. Páskové střevíčky budou dokonalou tečkou!

Také si přečtěte: 

Reklama