Děkujeme za postřehy z jedné pískovny. Pozoruhodný pozorovací talent má čtenářka s nickem Tee

Plavu, plaveš, plaveme... a nebo se sluníme?..

     Jsem jednou z těch povalujících se na „pobřeží“ pískoven, nicnedělající, bronzchytající. Do vody jdu sem tam se ochladit, ale poté opět zaujmu polohu slunečnou - v některých chvilkách i pozorovací. A nestačím se divit.

     Otočím-li krční páteč o pár stupňů doleva, pohledem narazím na pískové kopce ve kterých se ukrývají „ti“ se svými „miláášššky“ :o) Ve stínu dun vystavují svá těla několika paprskům slunce. Kusem látky nepoznaní, nazí adamáči. Bohužel jsou tito lidé v průměru padesátiletí - takže tento druh plavek neplavek prosím ne.

     Můj krk se otáčí dál a já vypozoruji další etapu lidského vývoje. Upnuté pánské plavky alá „slipy“, které mi do očí říkají: „Vezmi si ty nejtmavší brejle, jinak budeš litovat.“ Ano, to já vím. Pupkáči i nepupkáči, s colou nebo desítkou v ruce a mokrým hadrem na hlavě. Barvy slipoidních plavek vytvářejí jen omezené barevné spektrum. Červené, černé, modré a zelené. Sem tam se ukáže odvážlivec v tygřím stylu. Ani toto není mého vkusu.

     Podívám se tedy přímo, přímo do vody. Před zaostřením zraku vidím dámu nahoře bez, vychrtlou a v tangách. Dlouhé, ještě nesmočené vlasy se lesknou na vysilujícím slunci. Mé oči však nakonec pevně zaostří a já vidím nemužsky vypadajícího muže v tangách. Mohl udělat to nejhorší..skočit šipku. Otřepu se a musím se napít. Zkusím to ještě jednou.     Otočím svou hlavu do prava. Vedle mě je můj přítel v plavkách tzv. šortkovitých. Po kolena, volné, ležérního stylu. Jsou pohodlné, univerzální a neprozradí nic, co se ve chvílích klidu u vody nehodí. Usměju se, oddechnu si a opět se položím a vychutnávám slunční paprsky a vůni vody.

Jako přílohu zasílám plavkoidní typ alá tanga. Místo, datum, čas či fotograf ( nebo dokonce to, co je na fotografii) neznámé.

tangas

PS: ...i tak..ať si každý z nás, nosí to co chce, nenechte se zmást, názorem jedné Tee.. :o)

Krásný den přeje čtenářka Tee..

To už snad nejsou ani tanga, ale pytlíček na drobné

Podělíte se s námi také o nějaké příhody a postřehy z pláží, koupališť, bazénů a břehů řek? Už vás někdy nějaké pánské plavky šokovaly? Už jste někdy viděla chlapa, který by vypadal jako z módního časopisu? Jaké plavky na mužích preferujete? Plandavé, přiléhavé, nebo tanga? Už jste někdy viděla chlapa, kterému by tanga slušela?

Tak o tom nám dejte určitě vědět

Své příspvěky na plavkové téma posílejte na adresu: redakce@zen-in.cz