Většinou v této rubrice na našem magazínu dáváme prostor příběhům či názorům žen, a to se některým mužům nelíbí. Tentokrát se ale rozpovídal Ondřej (36). A rovnou o jedné temnější stránce něžného pohlaví.

Nechci paušalizovat, nechci moralizovat, ale jedno se vám ženám musí nechat. Dokážete naprosto dokonale otočit všechno, co chlap řekne. A většinou k horšímu. Přitom je vám vcelku jedno, že on to myslel úplně jinak. Na chytání za slovíčko vás zkrátka užije!

žena

Nesouhlasíte? Tak tady je pár případů, ve kterých se možná poznáte i vy!

„Miláčku, mám si vzít ty červené šaty, nebo raději ty černé?“ ptá se žena před zrcadlem se dvěma ramínky v rukách. Chlap, většinou zabrán do televize, plácne první, co ho napadne: „Ty černé.“ Tím ale spustí lavinu. „Takže ty červené mi nesluší? Mám v nich velkej zadek, co? Ach jo!“

„Zlato, podívej, to je ale vychrtlá modelka!“ volá manželka od časopisu. Manžel se zájmem nakoukne a dá jí za pravdu: „Hmm, kost a kůže. Není nad to mít doma pořádný kus ženský!“ podřezává si pod sebou větev onen nebožák, který chtěl svou ženu pochválit, protože má krásnou postavu. Jenže tím jen spustí sérii vyčítavých otázek a pohledů. „Tím chceš říct, že jsem tlustá?“ naježí se žena. Marné vysvětlování partnera už naprosto ignoruje a dost možná se bude celý večer prohlížet v zrcadle a večer od ní uslyšíte jen uražené „dobrou“.

Manželé jsou na návštěvě u jeho rodičů a maminka donese štrůdl. On, i když je zapřisáhlý odpůrce všeho sladkého, si malý kousek vezme. Zkrátka jedna výjimka, co potvrzuje pravidlo. Jakmile ale zahlédne úšklebek manželky, ví, že si jej měl odpustit. „Jo, pak že sladké nejíš. Když ale upeču štrúdl já, nikdy ani neochutnáš!“ vyčítá manželka. „Tak jsem na něj zrovna dostal chuť, no. Té křupavé kůrce nešlo odolat,“ snaží se obhájit muž, ale jen přikládá pod kotel. „Jó, takže pánovi ode mě nechutná! Klidně si můžeš vařit sám. Nebo chodit na jídlo k mamince!“ uráží se ona.

Stačí? Mohl bych pokračovat, ale myslím, že už víte, kam tím mířím. Proboha, ženský, přestaňte věci tolik řešit a buďte víc v pohodě. Kdybychom s vámi nebyli spokojení, tak balíme kufry!

Čtěte také:

Reklama