za3.jpg

A pokud chcete svou milovanou polovičku okouzlit dokonale připraveným programem, a také svým outfitem, poradíme vám, jak se dát během pár minut do gala! Tefal IXEO Power silou páry narovná veškeré záhyby na košili, obleku, anebo osvěží hedvábné šaty, které čekají na svou příležitost…

ze1.jpg

Všestranný pomocník Tefal IXEO Power (QT2020) – kombinace žehličky s napařovačem oděvů a integrovanou žehlící deskou vám snadno a rychle pomůže připravit oblečení pro každou situaci. Praktické 3v1 zahrnuje inteligentní polohovatelnou žehlící desku Smart Board pro snadné žehlení, od vertikálního napařování, horizontálního žehlení, až po 30° pozici pro odstranění drobných záhybů. Velikost Smart Board je optimální pro všechny typy oblečení, třeba košile na něm vyžehlíte 2x rychleji než na klasickém žehlícím prkně! Inovativní vysokotlaká technologie (až 5,8 barů oproti běžným 5 barů) produkuje mimořádné množství páry. Intenzivní síla páry zahubí až 99,9 % bakterií, odstraní zápach a osvěží prádlo, které se stane hygienicky čistým. Tefal IXEO Power je možné použít i na jemnější látky jako je samet nebo na hrubší materiály. S technologií chytré ochrany Smart Protect lze prádlo z menší vzdálenosti napařit a ručně uhladit. Tefal IXEO Power je navíc připraven za 70 sekund a voda se snadno doplňuje díky odnímatelnému zásobníku o objemu 1,1 litru. Nejen zásobník, ale i základnu lze pohodlně vyjmout a přenášet po domácnosti pro osvěžení záclon či pohovky. Snadnou manipulaci pomocníka Tefal IXEO Power zajišťují malá kolečka umístěná pod parní stanicí. Odvápnění pomocí jednoduchého vyplachování je prevencí pro dlouhotrvající výkonnost s perfektními výsledky. Součástí balení je také věšák pro snadnější napařování a textilní kartáč pro hrubé tkaniny. Doporučená prodejní cena je 10 999 Kč.

za2.jpg

Francouzská rodinná firma Groupe SEB, na českém trhu známá díky značkám Tefal, Rowenta či Krups, se v rámci svého projektu zavazuje k Opravitelnosti výrobků po dobu 10 let – to platí již pro celých 95 % produkce společnosti.

Více na TEFAL.CZ
61f921abe6139obrazek.png

Reklama