Diamatin 1.

Muzikál s  podtitulem „hravý taneční muzikál pro malé i velké" si klade za cíl, aby si malý i velký divák s sebou z divadla odnesl pohádkově dobrou náladu.

Příběh, který pojala Mirjam Landa jako atraktivní moderní muzikálové představení, vypráví o výjimečném dalmatinovi, který díky závisti zlé čarodějnice přichází o svoje krásné barevné puntíky a za pomoci kamarádů se je vydává hledat do říše pohádek.

Pro muzikálový žánr i dětský svět je společným prvkem pestrost, která se pro diváky odráží jak ve výpravě tak v hudebním aranžmá (Jan Maxián - Nightwork), kde se střídají moderní žánry od hip-hopu přes street, až po klasiku.

Diváky čeká vtipný, ale i dojemný příběh o kamarádství, radosti, pomoci druhým, ale i smutku. Velký důraz  klade režisérka Mirjam Landa zejména na tanec. Pro rozličnost tanečních čísel se písničkám věnuje několik mladých choreografů, kteří mají zahraniční zkušenosti s více hudebními žánry. Poslední číslo představení dokonce umožní těm nejšikovnějším malým divákům účastnit se tance na jevišti a stát se tak součástí závěrečné show!

O obsazení muzikálu rozhodl poměrně náročný konkurz, obzvláště u dětských rolí. Producent představení Michal Kocourek a režisérka Mirjam Landa kladli  u dětských i dospělých rolí velký důraz na kombinaci zpěvu a pohybu.

Zdroj: Michal Pleskot, Intermarketing

Diamatin 2.

Hrají, zpívají a tančí

Vlasta Korec (rádio Impuls), Lucie Pernetová (ČTv - Hřiště 7), Jana Fabiánová (muzikál Touha), Filip Gröger (muzikál Touha), Ondřej Nosálek, Markéta Procházková, Václav Krátký

Hlavní dětská role

Kristýna Zezulová, Anastázie Landová

 

Muzikál Bílý Dalmatin  můžete vidět každou neděli od 26. dubna ve 14.00 hodin v Divadle Palace, Václavské nám. 43, Praha 1. Vstupenky jsou k dostání přímo v pokladně divadla nebo v prodejní síti Ticket Art. Ceny vstupenek se pohybují od149 korun, dětská sleva činí 100 korun.

 

Chodíte na muzikály? Chyběl vám v dnešní nabídce rodinný muzikál?

Reklama