V rámci BE UNIQUE DAY vám koučky pomohou rozkrýt Váš plný potenciál, který potřebujete k dosažení vašich cílů. Ukážou vám základní pilíře, na kterých stojí vaše cesta za úspěchem a autenticitou. Společně se podíváte na to, jak pracovat se stresem, jak najít a především udržet vnitřní harmonii, jak posilovat svoje sebevědomí a plně vstoupit do své opravdové hodnoty a v neposlední řadě, jak se naučit plně přijímat své tělo, náležitě ho vyživovat a pozorně mu naslouchat.

Součástí konference budou i praktická cvičení, skupinový coaching a představení řady nástrojů, které Vám pomůžou získané know how implementovat do každodenního života.

blobid0.png

Večer bude pokračovat ve znamení afterparty a networkingu - návštěvníci se mohou těšit na ochutnávku vín, na společnou diskuzi a další doprovodný program. Catering je zajištěn ze strany pořadatele po celou dobu konání akce. Základní vstupné je 2 500 Kč.

Transformační event je pořádaný pod záštitou značky Biuniq, která poskytuje profesionální koučovací a vzdělávací služby firmám i široké veřejnosti.

Více o Biuniq a chystané konferenci naleznete na následujících stránkách:

PROGRAM

9:30 - 10:00
Welcome & Coffee break

10:00 - 12:30
Představení
Co je zdrojem vaší autenticity?
Praktická část a skupinový coaching

12:30 - 13:30
Oběd

13:30 - 17:30
Your Body Whispers
Tajemství vnitřní síly a principy rostoucí sebehodnoty
Harmonie mysli a perspektivy, které mění život
Získejte život, který vám patří, už za 6 měsíců

17:30 - 20:00
Afterparty, networking, diskuze a sdílení

Barbora Botková  |  Iveta Mužíková
Bi-uniq.com

Jsou transformační koučky, které díky práci s vašimi unikátními talenty pomáhají urychlit cestu k vaším vysněným cílům. Specializují se na témata sebedůvěry a nadhledu a naučí vás, jak je aplikovat v každodenních rutinách i významných životních situacích. Jejich cestu pojí dlouholeté přátelství a důvěra ve zlomová rozhodnutí, která i jim nejednou změnila život. Misí Biuniq je pomoci vám rozkrýt vaše dary, vaši autenticitu a překonat bloky, které vám brání naplno využívat Váš potenciál.

obrazek.jpg