Festival zdravého jídla se koná v Praze od 6. května a trvá do 30. června 2010.

Jste tím, co jíte

Zdravý životní styl znamena cítit se fit. A chcete-li se stát skutečně fit, zdravá výživa je základ. Původ surovin, jejich příprava a kombinace, to vše přispívá ke zdravé stravě.

Zdraví, chuť, štěstí, výkon

Šéfkuchaři zúčastněných restaurací Vám nabízejí příležitost vyzkoušet si, že i zdravé jídlo může být velmi chutné. Zúčastněné Bio obchody zase dávají možnost, jak získanou inspiraci využít při vlastním vaření.

Zdravá strava Vám přináší dobrý pocit a zvýší Váš výkon. Lepší výkon dodá nám všem uspokojení a tak se vlastně může nastartovat pozitivní životní cyklus.

Zkusit, zažít, užít si

Všichni účastníci Volkswagen Maraton víkendu najdou ve svých účastnických taškách letošní vydání průvodce Festivalu zdravého jídla 2010. Průvodce nabízí více než 20 restaurací a bio obchodů včetně všech detailů. Navíc obsahuje některé užitečné tipy a 24 slevových kupónů, které můžete uplatnit jak v restauracích, tak v bio obchodech. Ačkoliv na zdraví se šetřit nemá, veříme, že tato forma slev Vás určitě přesvědčí, abyste přišli ochutnat.

Expo a konference

Tým Festivalu zdravého jídla bude propagovat festival také v průběhu výstavy Prague Marathon Expo, která se koná v Incheba Expo, Areál Výstaviště, Průmyslový palác, Praze 7 - Holešovicích, od 6.–8. května 2010. Oficiální výživový poradce, atlet, ale také autor DietaGIFT, Luca Speciani, se během Prague Maraton Sport Expo bude znovu věnovat tématům spojeným se zdravou výživou. Přednášky v rámci konference jsou zdarma a nabízejí odborný příspěvek ke všeobecnému povědomí společnosti o zdravé stravě. Konference se koná 7. a 8. května ve Střední hale Průmyslového paláce v Incheba Expo a její program je následující:

  • Pátek 07.05.2010

14.00–15.00: Energetické doplňky během závodu: ano nebo ne?

  • Sobota 08.05.2010

10.15–11.15: Jakou dietu zvolit před závodem?

14.30–15.10: Výživa pro vytrvalostní bĕzce v každodenním životĕ.

Nevájte a přijďte i se svými přáteli - vstup je zdarma. Luca Speciani rád odpoví na všechny Vaše dotazy!

Reklama