energy

Na počátku roku otevřela společnost Holmes Place v pražském Karlíně svůj již třetí klub ze sítě Energy. Vyniká úžasným interiérem a nadchne každého, kdo rád sportuje nebo relaxuje. Naleznete zde velmi prostornou posilovnu, moderní kardio zónu se špičkovými stroji Precor, sál na spinning a dva sály na aerobní aktivity a jógu. Své místo zde právem našel i Power Plate, jeden z nejoblíbenějších posilovacích přístrojů současnosti. Karlínské Power Plate studio – teprve druhé v Praze – nabídne široký výběr lekcí pod vedením trenéra. Toto časově nenáročné cvičení přináší nevídané výsledky při tvarování postavy, zlepšování celkové kondice nebo v boji s tolik neoblíbenou celulitidou.

energy

K odpočinku a načerpání sil mohou klienti plně využívat krásně vybavenou relaxační zónu. Pyšní se bazénem, parní lázní, vířivkou, prostornou saunou a terasou. Na své si zde přijdou i matky s dětmi, pro něž zde během školního roku probíhají dětské kurzy plavání a přes léto plavání pro batolata.

Milé překvapení představují krásné a prostorné šatny, kde v žádném případě nehrozí, že by klient nenašel dostatek soukromí. K dispozici jsou samozřejmě i vysoušeče vlasů.

bazen

Spa & Beauty Clinic

Na relaxační část navazuje Spa & Beauty Clinic, která hostům nabízí širokou paletu kosmetických služeb, tělových zábalů, sportovních a relaxačních masáží a péči o nehty značkou Jessica. Kromě ošetřujících pleťových procedur vám kosmetičky nabídnou i stylingové služby a poradenství v oblasti líčení od prestižní značky dekorativní kosmetiky Estée Lauder. Služby Spa & Beauty Clinic jsou placené, členové klubu však mohou využít desetiprocentní slevu.

energy

Po celý rok Holmes Place nabízí pestrou paletu slev a zvýhodněných balíčků. Aktuálně můžete využít i tzv. happy hours, což znamená, že každý den v týdnu se mezi 9:00 a 12:00 můžete těšit na výhodnější ceny všech procedur!

KONTAKT:

Holmes Place Energy Karlín
Křižíkova 44
Praha 8
Tel: +420 222 331 111, při objednávkách do Spa &Beauty Clinic volejte na číslo 222 331 117
karlin@holmesplace.cz

www.holmesplace.cz/energy/karlin