Byla nebyla, louka zelená a na ní každoročně poslední srpnovou prázdninovou sobotu zaparkoval kamion. Nešlo o žádný obyčejný kamion, který se motá malým autům na silnicích do výhledu, ale o skoro kouzelný.

Měl a má zvláštní moc, protože každý, kdo se ocitne na jeho otevřené „palubě“, dostane chuť něco povídat, ještě líp hodně hrát a k tomu zpívat.

A tak se klidně jeďte nebo běžte přesvědčit letos i vy!
Festival trampské, bluegrassové a country hudby „Country Všemily“ se uskuteční 25. srpna 2007 od 13.00 do pozdního večera.

Uslyšíte například Brzdaře z Kutné Hory, Blue Eyes, Burizony, Hillbilly Boys a Riding Hoppers nebo Náplavu z Ústí nad Labem. Z Prahy sem zamíří  Wejlet, GrassRoad či skvělí Taxmeni.

Vstupné činí 80 Kč a obec Všemily najdete přibližně 16 kilometrů severozápadně od Děčína, blízko Jetřichovic.

Pokud vás už hudba omrzí, můžete se zde mrknout na roubený dům s přistavěnou zvonicí nebo nakouknout do zvláštní skalní kaple. Určitě vás nezklame ani zdejší jízdárna, která patří k nejmodernějším u nás. V koňském sedle se můžete projet po malebném okolí, plném skal a lesů. To můžete samozřejmě učinit i pěšky, cest k procházkám tady leží opravdu dost.

Jelikož jsem ve Všemilech už několikrát byla, vřele doporučuji! Samozřejmě mnohem lepší bude výlet se slunečným počasím!

Margaretka


Za pěknou a zajímavou pozvánku posíláme Margaretce lesk na rty.