I když ani pro jednu z nás není prostřední striptýzového klubu přirozené, rozhodně se rády překonáváme. Navíc nás zajímalo, jaké jsou rozdíly mezi atmosférou v tom dámském a pánském. Oblékly jsme se a vyrazily na průzkum.

Do devíti hodin je vstupné zdarma, což znamenalo za každou cenu se nezpozdit. Jinak bychom musely odevzdat část budgetu, který jsme si vymezily na občerstvení. Při příchodu jsme zjistily, že stolky u pódia jsou již dávno rezervovány, a tak nám nezbývalo nic jiného, než sedět u baru. V jedenáct měla začít show, čas jsme tedy zatím trávily konverzací. Ta však nebyla příjemná. Ne z toho důvodu, že bychom si neměly co říct, ale hudba byla tak moc nahlas, že jsme si připadly jako kdybychom stály frontu na Matějské. Náladu nám však zpříjemňoval žoviální barman, který tvořil nápoje prvotřídní kvality. Co drink, to mistrovské dílo. Po Swimming pool, Strawberry daiquiri, Sex on the Beach už jsme otevíraly nápojový lístek se značným problémem. I tak jsme si objednaly Piňa Coladu, do které se přidává smetana. „Holky, vám bude hrozně špatně,“ upozorňoval nás barman. Nedbaly jsme však jeho odborného názoru.

Endorfiny skoro zdarma

Omamující vůně silného parfému ohlašovala, že se blíží kýžená hodina. Dva striptéři se již pohybovali po klubu a připravovali se na vystoupení. Nutno dodat, že ani jedna z nás netoužila po tom, aby na ni někdo sahal, a tak jsme se schovaly do tmavého rohu. Šílené pištění a skřeky roztoužených žen přehlušovaly mé upozornění směrem ke kolegyni. „Blíží se k nám, pozor blíží se k nám,“ snažila jsem se artikulovat tak, aby byly v mém hlase známky obavy. Během vteřiny už však ječí kolegyně, která opakuje dokola „Ne, ne, prosím ne, já nechci,“ ale i tak ji striptér v náručí unáší na pódium.
Tam byla usazena na židli a já s otevřenou pusou vše začala natáčet. Video si však necháme pro sebe. V křečích byla nejprve nucena sahat striptérovi na hýždě, ale když si všiml, že ho místo dlaněmi hladí spíše zápěstím, odnesl ji zase zpátky ke mně. Myslela jsem, že se rozpláče, ale místo toho se začala děsně smát. Neuvěřitelný stud, který pociťovala, způsobil vyplavení hormonů štěstí.
Nutno dodat, že se žádný ze striptérů nesvlékl zcela. K vidění byla již zmíněná holá hýždě, ale popředí muselo zůstat jen ve fantazii přítomných dam. Oba striptéři předvedli neuvěřitelně profesionální taneční kreace, které by byly hodné spíše do talentových soutěží než do malého dámského klubu.

Otázkou k řešení stále zůstává, jak se to tedy má s dámskými nočními kluby. Mají u nás budoucnost? My si myslíme, že i přes kvalitu, kterou dokážou nabídnout po všech stránkách, nikoliv. Už jen vezmeme-li v potaz rozdíly mezi dámským a pánským nočním klubem, které jsme vypozorovaly, spojily si je se svou zkušeností a s výpovědí některých mužů.

Striptýz pro muže

Muži chodí na striptýz proto, aby se podívali na ženská těla a načerpali inspiraci pro erotické touhy na dalších několik dní dopředu. To znamená, že se zvládnou při pohledu vzrušit. Jedná se o směsku nezadaných, ale ve velké míře i zadaných pánů. Zpravidla do nich chodí opakovaně movití muži, kteří se nebojí zaplatit větší částky za soukromý taneček.

Striptýz pro ženy

Ženský noční klub funguje na principu pobavení se. Ženy nejsou zvědavé na to, co muž ukáže, nejšťastnější totiž byly, když začala volná zábava v podobě diskotéky, striptéři se oblékli a ženám se věnovali jako by se jednalo o běžnou vesnickou zábavu. Většina žen je podle průzkumu nezadaných. Převážná většina žen je střední třídy, nejsou ochotné zaplatit horentní sumy, a proto musí být ceny mnohem nižší. Rozhodně netvoří pravidelnou klientelu a návštěvy jsou jednorázové. Když vezmeme v potaz nájem v centru pražského dění, domníváme se, že takové kluby zatím nemají budoucnost.

Čtěte také:

Reklama