OI000282.jpg

Otestovaly jsme:

Žehličku Corrale

 • Jediná žehlička s ohebnými destičkami, které tvarují vlasy.
 • Navržena tak, aby vytvořila požadovaný styling s použitím nižší teploty, což vede k polovičnímu poškození vlasů.
 • Patentované ohebné destičky: Jsou vyrobené ze slitiny manganu a mědi. Na každé destičce je 15 mikrokloubů, které se ohýbají a přizpůsobují vlasům, čímž se snižuje vlnění a nerozlétávají se.
 • Topné těleso: Průlomové dynamické topné těleso se ohýbá spolu s destičkami a poskytuje tři přesná nastavení teploty: 165 °C, 185 °C a 210 °C.
 • Použití bez kabelu nebo s kabelem: Žehlička Dyson Corrale může být použita bez belu nebo s kabelem. Stačí ji připojit k nabíjecímu kabelu, který se otáčí o 360°, nebo umístit do ergonomicky navrženého nabíjecího doku v pravidelných intervalech během stylingu.
 • Dostupná v několika barevných provedeních.

FototzJet.jpg

Styler Airwrap

 • Revoluční styler s unikátním Coanda efektem, který vlasy šetrně navine k nástavci jen za pomoci vzduchu.
 • Kulma i fén v jednom: Tím, že vlasy vysouší i tvaruje současně, ušetří až polovinu času.
 • Navržen k úpravě vlasů za vlhka: Kombinací vlhkosti ve vlasech se silným proudem vzduchu a řízenou teplotou dokáže tvarovat a vysoušet vlasy bez použití extrémních teplot.
 • 8 různých stylingových nástavců: Díky nim dokáže zvětšit objem kadeří a vln a vyfouká je do sucha. Vyhlazující kartáče zase využívají Coanda efektu k šetrnému přitažení vlasů k povrchu kartáče vzduchem hnaným společně s pramínky vlasů. Napodobují tím techniku foukání do sucha používanou stylisty.
 • Možnost nastavení teploty i intenzity: Teplota dosahuje maximálně 150 °C. Inteligentní systém řízení dokáže změřit teplotu proudícího vzduchu až 40× za sekundu.
 • Elegantní pouzdro: Chrání a slouží k úhlednému uspořádání styleru Dyson Airwrap™ a jeho příslušenství. Je ve světle hnědém provedení, polstrované měkkou tkaninou a s magnetickým zapínáním.

Dyson-Airwrap-nastavce.jpg

Fén Supersonic

 • Vysoušeč vlasů nové generace s inteligentní regulací teploty.
 • 5 magnetických nástavců pro všechny typy vlasů: stylingový koncentrátor, difuzér, nástavec pro jemné sušení, hřeben se širokými zuby, Flyaway proti polétavým vlasům pro hladký a zářivý look.
 • Navržen tak, aby vytvořil požadovaný styling s použitím nižší teploty, což vede ke snížení poškození vlasů extrémně horkým vzduchem a chrání jejich přirozený lesk. Teplota vzduchu se měří 40× za sekundu a je neustále pod kontrolou.
 • Ochranná technologie Heat Shield: Povrch nástavců zůstává chladný a to dokonce i při úpravě vlasů z těsné blízkosti.
 • Záporné ionty pomáhají redukovat statický náboj.
 • Zdokonalená akustika: Zaručuje tichý chod vysoušeče.

rerer.jpg

A jaké byly naše dojmy?

Marta

V Pop-up Store Dyson se mi moc líbilo. Shop asistentky byly moc milé a ochotně nám ukázaly, jak vše funguje a povykládal o jednotlivých produktech. Je skvělé, že si člověk může takto na místě rovnou vše vyzkoušet, než si například zakoupí produkty domů. V prostředí Pop-up Store jsem se cítila velice dobře. Nejvíce ze všech produktů mě zaujal Styler Airwrap, který vlasy dokáže sám přitáhnout a namotat. Současně vlasy upravuje a vysouší. Bonusem je, že je zbytečně nepoškozuje vysokými teplotami, a přes to vytvoří krásné lokny. Duhým produktem, který se mi líbil, byl fén Supersonic. Překvapilo mě, jak dokáže být tichý. Nejvíc mě ale nadchl jeho design.

FotoJeesft.jpg

Vendula

Strávily jsme s kolegyněmi prima dopoledne v Pop-up Store na Zličíně. Shop asistentky byla moc milá a atmosféra velmi uvolněná, což možná cítíte i z fotek. Bavilo mě zkoušet si přístroje určené na úpravu vlasů. Nadšená jsem byla ze Styler Airwrap, manipulace s “kulmou” byla snadná a vlny mi krásně držely až do druhého dne. A to jsem Styler Airwrap testovala na suchých vlasech, věřím, že pokud by byly vlhké, bude výdrž vln ještě delší. Myslím, že je moc dobře, že si výrobky můžete vyzkoušet, zvlášť pokud se jedná o vyšší investici.

FotoJret.jpg

Klára

Líbí se mi, že je to místo, kde máte čas na to všechno vyzkoušet. Pohodlně si sednout a dát si na čas, který potřebujete k prozkoumání pomocníků při tvorbě účesu. Můžete se pak rozhodnout, co se vám líbí a jak vše funguje. Velmi jsem ocenila tuto možnost, protože mám vlnité a „divoké“ vlasy a bez stylingových pomocníků se neobejdu. Pro mě byl vítězem jednoznačně fén Supersonic od Dyson a jeho praktické nástavce. Potřebuji objem a dobře vyfoukané vlasy. Je super, že při fénování se teplota vzduchu měří 40× za sekundu a je neustále pod kontrolou, protože nemám ráda přesušené vlasy. Tohoto pomocníka bych chtěla mít doma, je opravdu skvělý. Kolegyně by určitě se svými rovnými vlasy využily Styler Airwrap pro tvorbu vzdušných vln, byly z něj unešené. Testovala jsem také žehličku Dyson Corrale, to je myslím super pomocník pro každou ženu, která si potřebuje rovnat vlasy. Tato je navíc velmi šetrná a dokonce lze použít i bez šňůry. Testování jsme si opravdu užily.

OI000112.jpg

Zuzana

Že je vysoušeč vlasů Dyson Supersonic prostě nejlepší, jsem věděla, už jsem měla možnost ho vyzkoušet. O to víc jsem byla zvědavá na testování styleru Dyson Airwrap. Říkala jsem si, co by tak mohlo být zvláštního zrovna na „kulmofénu“. Čekala jsem příjemné překvapení, „protože Dyson“. Ale že budu nadšená, jak malá holka? Myslím, že jsem shop asistentky i moje kolegyně tak trochu pobavila svými reakcemi na každou vlnu, kterou se mi na vlasech povedlo vytvořit. Airwrap Dyson funguje tak, že ho stačí jen přiložit k pramenu vlasů. Sám si ho natočí a upraví. Je to úplně jednoduché a rychlé. Během pár minut jsem měla na hlavě nádherné vzdušné vlny, které bych si obyčejnou kulmou nevytvořila ani omylem. Myslím, že letošní Ježíšek je jasný, protože mám doma tři dcery dlouhovlásky. Tahle úžasná věcička nesmí v naší domácnosti prostě chybět.  

FotoJettg.jpg

Pop-up Store Dyson je otevřený od pondělí do neděle od 9:00 do 21:00 hodin.

 OI000268-1-.jpg

Podívejte se na naše krátké video, jak jsme si testování užily: